ارائه خدمات شبانه روزی گمرک بوشهر در روز‌های پایانی سال و ایام نوروز

ارائه خدمات شبانه روزی گمرک بوشهر در روز‌های پایانی سال و ایام نوروز

به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، علی سلیمانی در نشست با اعضای جدید اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بوشهر اظهار کرد: تلاش گمرک برای افزایش رونق تولید و تقویت صادرات است و در همین راستا گمرک بوشهر در راستای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل آماده ارائه خدمت به صادرکنندگان است.

وی ضمن تبریک به هیئت مدیره جدید اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بوشهر بیان کرد: استان بوشهر از ظرفیت‌های بالایی به ویژه در بخش دریا برخوردار است و نقش گمرک و تجارت دریایی بر زندگی مردم مرزنشین این استان بر هیچکس پوشیده نیست.

ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر، تکریم مردم و توجه به معیشت آنان را یکی از مهمترین دغدغه‌های کاری خود عنوان کرد و گفت: گمرک همواره خود را یار و یاور مردم می‌داند و سعی دارد در کنار رعایت صحیح قوانین و مقررات، معیشت مردم را نیز مدنظر داشته باشد.

سلیمانی به نقش تجار و بازرگانان و فعالین اقتصادی در رونق تجارت در استان اشاره کرد و افزود: گمرک بوشهر آماده ارائه خدمت به فعالین اقتصادی است، اما در مرحله نخست این بازرگانان هستند که می‌توانند زمینه حضور و جذب صاحبان کالا در بحث واردات و صادرات کالا به سمت استان را فراهم نمایند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با ایجاد تعامل و همکاری زمینه رونق بیش از پیش گمرک بوشهر و توسعه تجارت در استان بوشهر فراهم شود.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پیش بینی افزایش ۲۵ درصدی سفر‌های نوروزی به جزیره قشم/واگذاری میز ملی گردشگری دریایی به هرمزگان

چ اسفند ۲۴ , ۱۴۰۱
سید مصطفی فاطمی در گفتگو با خبرنگار مانا با اشاره به رشد ۶۰ درصدی سفر‌های داخلی به استان هرمزگان به ویژه جزیره قشم در دو ماه پایانی سال گفت: پیش‌بینی می‌شود در ایام نوروز سفر‌ها به قشم حداقل با رشد ۲۵ درصدی همراه باشد. دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر […]