اتمام ۴ پروژه احداث بندر صیادی در خلیج فارس

اتمام ۴ پروژه احداث بندر صیادی در خلیج فارس

الیاس واحدی در گفتگو با خبرنگار مانا در خصوص پروژه‌های خاتمه یافته احداث، بهسازی و ساماندهی بنادر صیادی سازمان شیلات ایران در سال ۱۴۰۱ گفت: ساخت و نصب چهار اسکله شناور در بندر عباس، سوزا، ریگو و گرزه در استان هرمزگان از جمله پروژه‌های خاتمه یافته در سال جاری محسوب می‌شود.

مدیر کل دفتر توسعه و مدیریت بنادر ماهیگیری سازمان شیلات ایران، همچنین در خصوص پروژه‌های خاتمه یافته در استان بوشهر نیز اظهار داشت: همچنین امسال شاهد ساخت و نصب دو اسکله شناور در بنادر صیادی چاه پهن و اولی شمالی در استان بوشهر توسط اعتبارات ملی بودیم.

وی در خصوص اقدامات صورت گرفته در بنادر دریای خزر نیز اذعان داشت: امسال با توجه به اعتبارات تخصیص یافته، فاز نخست بنادر صیادی بابلسر در استان مازندران و گرگانرود در استان گلستان به اتمام رسید.

این مقام مسئول در سازمان شیلات ایران، خاطرنشان ساخت: پروژه‌های بندر صیادی گوگسر در استان هرمزگان، بندر صیادی هندیجان و بندر صیادی ابوخصیر در استان خوزستان و نیز بندر صیادی عامری در استان بوشهر مراحل پایانی را طی می‌کنند که پیش بینی می‌شود تا پایان سال مالی ۱۴۰۲ در تیر ماه سال آینده به اتمام برسد.

به گفته واحدی، اعتبار مصوب طرح‌های توسعه بنادر صیادی در سال ۱۴۰۱ حدود ۳۰۰۰ میلیارد ریال بوده است که اعتبار لازم برای عملیاتی شدن پروژه‌های مذکور از همین اعتبارات تامین شده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دنیای برتر صنعت دریایی با استفاده از پدیدۀ متاورس

ی اسفند ۲۸ , ۱۴۰۱
مانا: کارشناسان و تحلیلگران، دنیای آینده و برهم زنندۀ خود را که از طریق اینترنت بر زندگی و کار انسان‌ها تحمیل خواهد کرد، «متاورس» نامیده‌اند. متاورس اینترنتی است که در آن می توان قدم زد‌، خرید کرد، آموزش دید و در جلسات حضور یافت. کلمۀ متاورس را دنیای برتر نیز […]