سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیارد ریالی در بندر محمدعامری تنگستان

زمان مطالعه: 1 دقیقه

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با احداث پروژه اسکله ۴۰۰ میلیارد ریالی در بندر محمدعامری تنگستان این بندر مهیای پذیرش کشتی‌های یکهزار تنی می‌شود.

به گزارش راد،  محمد شکیبی نسب در بازدید از پروژه یاد شده اظهار کرد: پروژه احداث اسکله در مراحل پایانی قرار دارد.وی بیان کرد: طول و عرض اسکله یاد شده در فاز نخست به ترتیب ۹۰ و ۲۵ متر و از نوع شمع و عرشه است که منجر به تسهیل در تردد شناورهای بندر بوالخیر می‌شود.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر یادآور شد: هدف اصلی در اجرا این پروژه رونق کسب و کار و تثبیت فرصت‌های شغلی در بندر محمدعامری است.شکیبی نسب افزود: سازمان بنادر و دریانوردی نگاه ویژه‌ای به بنادر کوچک معطوف کرده است که این رویکرد فرصتی مغتنم برای پیشبرد اهداف توسعه‌ای در بنادر استان بوشهر است.

وی گفت: اکنون در بنادر مختلف استان‌ بوشهر پروژه‌های در دست اجرا است که اتمام آنها چشم‌انداز روشنی برای تجارت و بازرگانی در این بنادر است.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اجرای طرح‌های اقتصاد دریاپایه در نوار ساحلی استان بوشهر

د اردیبهشت 11 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، احمد محمدی‌زاده در همایش بزرگداشت روز خلیج فارس با بیان اینکه جمهوری اسلامی در خلیج فارس از اقتدار بالایی برخوردار است افزود: پس از انقلاب و با فرمان امام (ره) دفاع دریایی ایران قدرت گرفت و در دوران رهبری مقام معظم […]

همچنین بخوانید: