۱۴ دریانورد در مازندران از مرگ نجات یافتند

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مرین‌پرس، ابوطالب گرایلو معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران گفت: ۱۴ دریانورد در آب‌های ساحلی زیر پوشش این اداره کل (رامسر تا فرح آباد ساری) طی چهار عملیات جستجو و نجات دریایی در سه ماهه اول امسال نجات یافتند.

وی با تشریح عملکرد سه ماهه حوزه‌ معاونت امور دریایی در بخش ایمنی و حفاظت دریایی، افزود: انجام ۸۵ مورد بازرسی زیست محیطی از کشتی‌های ورودی به بنادر نوشهر و فریدونکنار، انجام تمرین مشترک مقابله با آلودگی نفتی با شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی چالوس، دریافت بیش از ۳۱ هزار متر مکعب زباله و ۱۲۱ متر مکعب مواد پسماند نفتی از دیگر اقدامات انجام شده در راستای حفاظت از محیط زیست دریایی است.

معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران گفت: همچنین به منظور افزایش ایمنی کشتی‌های ورودی به بنادر نوشهر و فریدونکنار، به میزان ۱۲۱ هزار متر مکعب لایروبی،شش مرحله هیدروگرافی،۲۴ عملیات سرویس چراغ‌های دریایی، ارسال ۴۵ پیام ایمنی دریایی از طریق ناوتکس و همچنین ارسال روزانه پیام‌های هواشناسی صورت گرفته است که از دیگر اقدامات شاخص بخش دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران در سه ماهه نخست امسال به شمار می‌رود.

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کشتی مسدود کننده کانال سوئز آزاد می‌شود

چ تیر 16 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه   به گزارش مرین‌پرس؛ مالکان و بیمه‌گران کشتی Ever Given گفتند اختلاف بر سر جبران خسارت به توافق منجر شده و قرار است این کشتی به زودی به حرکت خود ادامه دهد. “Shoei Kisen” ژاپنی که کشتی در اجاره وی می‌باشد اعلام کرد با مدیران کانال […]

همچنین بخوانید: