ارتباط تصویری رئیس جمهور با ناوگروه‌های ۸۵، ۸۶و۸۷نیروی دریایی

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی پیش ازظهر یکشنبه در آستانه فرارسیدن هفتم آذرماه روز نیروی دریایی ارتش، در ارتباط تصویری با ناوگروه‌های ۸۵، ۸۶ و ۸۷ نیروی دریایی ارتش با فرماندهان این ناوگروه‌ها، فرماندهان ناوشکن بایندر و ناو پشتیبانی رزمی بندرعباس در آب‌های دریای سرخ و فرماندهان ناوبندر مکران و ناوشکن دنا در آب‌های اقیانوس آرام گفتگو کرد و از آخرین وضعیت مأموریت این ناوگروه‌ها مطلع شد.

همچنین در این روز یگان‌های نمونه این نیرو در منطقه دوم دریایی ولایت (جاسک) در آب‌های دریای عمان از مقابل رئیس جمهور کشورمان که در ناوشکن تمام ایرانی سهند مستقر بود، رژه رفتند.

در ادامه و پس از حضور آیت‌الله رئیسی در ناوشکن سهند به‌عنوان ناو سرفرماندهی، ناوشکن البرز، ناوهای موشک‌انداز کلاس فجر و کلاس سیریک، ناو تنب، لندینگ کرافت کلاس هرمز، هواناوها، زیردریایی‌های فاتح و غدیر و دسته بالگردی از مقابل رئیس جمهور در ناوشکن سهند رژه رفتند.

دیدار با تعدادی از خانواده‌های معظم شهدا و خانواده کارکنان نمونه منطقه دوم دریایی ارتش از دیگر برنامه‌های رئیس جمهور در بندر راهبردی جاسک بود.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پیگیری جدی تکمیل زنجیره فرآوری ماهیان خاویاری در مازندران

ی آذر 6 , 1401
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش راد به نقل از ایرنا، محسن رضایی روز یکشنبه در حاشیه بازدید از یک مجموعه پرورش ماهیان خاویاری در جویبار در گفت و گو با خبرنگاران افزود: تکمیل زنجیره فرآوری ماهیان خاویاری برای توسعه صادرات در کشور اجتناب ناپذیر است و برای تحقق این […]
پیگیری جدی تکمیل زنجیره فرآوری ماهیان خاویاری در مازندران

همچنین بخوانید: