تأکید انصارالله بر امنیت کشتیرانی در دریای سرخ

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش­ مانا، انصارالله تأکید کرد جز کشتی‌های رژیم صهیونیستی، همه کشتی‌های جهانی در دریای سرخ در امنیت خواهند بود.

پایگاه روزنامه اینترنتی رأی الیوم نوشت گروه انصارالله یمن بار دیگر بر ادامه روند خود برای جلوگیری از کشتیرانی کشتی‌های اسرائیلی در دریای سرخ تأکید کرد. این نخستین واکنشی بود که گروه انصارالله به گزارش‌ها درباره ربوده شدن کشتی اسرائیلی به دست نیرو‌های مسلح در منطقه مقابل عدن در جنوب یمن نشان داد.

حسین العزی معاون وزیر خارجه دولت موقت وابسته به انصارالله با انتشار پیامی در ایکس نوشت: «قطعاً صنعا بیش از همه به امنیت کشتیرانی تمایل دارد و بیش از همه به منافع جهان احترام می‌گذارد. این چیزی است که در گذشته با عمل خود ثابت کرده ایم. بار دیگر یادآوری می‌کنیم که کشتیرانی برای همه کشتی‌ها در دریای سرخ امن خواهد بود، به جز کشتی‌های رژیم اسرائیل، تا وقتی که به تجاوزگری علیه کودکان و غیرنظامیان بی دفاع در غزه مظلوم پایان دهد.»

منبع

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ناوشکن تمام ایرانی دیلمان به نیروی دریایی ارتش ملحق شد

د آذر 6 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش خبرگزاری مهر، آئین الحاق جدیدترین و پیشرفته‌ترین ناوشکن بومی «دیلمان» به ناوگان شمال و منطقه چهارم دریایی امام رضا (ع) نیروی دریایی ارتش، صبح دوشنبه با حضور مسؤولان عالی رتبه لشکری و کشوری در بندرانزلی برگزار شد. «دیلمان» پنجمین فروند از ناوشکن‌های پروژه موج […]

همچنین بخوانید: