رویداد بین المللی همتایابی در اقتصاد دریامحور ایران برگزار می شود

زمان مطالعه: 1 دقیقه

رویداد بین المللی همتایابی در اقتصاد دریامحور ایران برگزار می شود
تین نیوز


وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: نخستین رویداد بین المللی همتایابی در اقتصاد دریامحور ایران (ISBE ۲۰۲۴) از تاریخ ۲۵ الی ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ در جزیره قشم برگزار می شود.

به گزارش تین نیوز به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، رویداد بین المللی همتایابی در اقتصاد دریا، فرصت ها، چالش ها و راهکارها بر اساس مطالعات انجام شده در زمینه استفاده پایدار از منابع و گستره های آبی برای رشد اقتصادی، بهبود وضعیت معیشت و ایجاد اشتغال وبا تمرکز بر سیاست های کلی توسعه دریا محور و نقش آفرینان این حوزه اعم از نهادهای تنظیم گر و دستگاه های عمومی، دولتی و غیر دولتی، شرکت های خصوصی و شرکت های دانش بنیان و با رویکردی متفاوت و به عنوان پلتفرم همتایابی (Business Matchmaking) طراحی گردیده است و فرصتی مناسب برای توسعه همکاری های دو جانبه و تعامل B۲B و B۲G بین فعالین حوزه اقتصاد دریا تلقی می شود.

در قالب این رویداد که مشترکاً توسط شورای عالی صنایع دریایی کشور و منطقه آزاد قشم طراحی شده و اجرا خواهد گردید، نشست ها و پنل های تخصصی مختلفی برگزار شده و شرکت های ایرانی این فرصت را خواهند داشت تا با همتایان خود جهت همکاری در حوزه های حمل و نقل ترکیبی، لجستیک دریایی، کشتیرانی، کشتی سازی، سازه های دریایی، اکتشاف، استخراج و انتقال نفت و میعانات، بانکرینگ و خدمات تامین سوخت شناورها، خدمات بندرگاهی، گمرک، شیلات و صیادی، گردشگری و تفریحات دریایی آشنا گردیده و همکاری های چندجانبه را از طریق تعامل بین فعالین حوزه اقتصاد دریامحور توسعه دهند.

بازنشر مرین‌پرس به نقل از تین‌نیوز

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ربات زیرآبی نقشه بردار + عکس

د اردیبهشت 3 , 1403
زمان مطالعه: 1 دقیقه محققان آلمانی ربات خودکار زیرآبی (AUV) و با سرعت ۱۰ گره در ساعت ساخته اند، که با استفاده از هوش مصنوعی به نقشه برداری از زیر آب بپردازد.   به گزارش پایگاه خبری گفتمان دریا، به نقل از اینترستینگ اینجینیرینگ، شرکت «EvoLogics» «اوو لاجیکس» نسخه پیشرفته‌ای […]

همچنین بخوانید: