سکوت یک دقیقه ای اعضای «آیمو»برای شهادت رئیس جمهوری ایران

زمان مطالعه: 1 دقیقه

سکوت یک دقیقه ای  اعضای «آیمو»برای شهادت رئیس جمهوری ایران

یک­صد و هشتمین اجلاس کمیته ایمنی دریانوردی در سازمان بین‌المللی دریانوردی (IMO) در مقر اصلی این در لندن برگزار شد که ​نمایندگان سازمان بنادر و دریانوردی به صورت آنلاین در جلسه حضور داشتند.
به گزارش اقتصادسرآمد، اله مراد عفیفی پور در این اجلاس به موضوع های ایمنی و امنیت دریانوردی، تدوین قوانین و مقررات کشتی‌های بدون سرنشین و لزوم چارچوب قانونمند برای کاهش گازهای گلخانه‌ای پرداخت.
اله مراد عفیفی پور سرپرست اداره کل امور دریایی و رئیس کمیته داخلی ایمنی دریانوردی همچنین با تاکید بر بهبود راهنمای مدیریت ریسک سایبری، گزارشی از ایمنی شناورهای مسافربری آب های داخلی ارائه کرد.
سرپرست اداره کل امور دریایی تاکید کرد: به رغم تخصصی بودن ساختار و وظایف سازمان بین‌المللی دریانوردی و اجتناب از ملاحظات سیاسی، برخی کشورها، از جمله آمریکا، به هنگام بررسی اسناد امنیت دریانوردی با ایرادهای غیر تخصصی سعی در به حاشیه کشاندن اجلاس داشتند که با ارایه بیانیه نمایندگان و تدبیر در خور توجه رییس جلسه، رفع اثر شد.
گفتنی است، در پی مقارن شدن برگزاری اجلاس با شهادت رئیس جمهوری، این مراسم با یک دقیقه سکوت آغاز شد. در جلسه اختتامیه اجلاس نیز دبیرکل سازمان بین‌المللی دریانوردی با حضور در اجلاس کمیته ایمنی دریانوردی و ارایه سخنرانی، مراتب تسلیت رسمی سازمان مذکور را خطاب به ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران ابلاغ کرد.

بازنشر مرین‌پرس به نقل از اقتصاد سرآمد

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فعالیت‌های انسانی دراقیانوس‌ها و دشواری تفسیر برای دانشمندان

ی خرداد 6 , 1403
زمان مطالعه: 1 دقیقه گروه پژوهش دریایی – تحقیقات جدید نشان می‌دهد که فعالیت‌های انسانی به‌طور قابل‌توجهی  اطلاعات موجودات دریایی که به صورت اثرات ماندگاری که می‌تواند سابقه فسیلی باشد را می‌تواند بهبود بخشد و یا آسیب برساند.به گزارش روزنامه دریایی سرآمد، میکال کوالوسکی، رئیس دیرینه شناسی بی مهرگان تامپسون […]

همچنین بخوانید: