بهره برداری از۱۶پروژه شیلاتی با اعتباری بالغ بر ۱۴۰۰میلیارد ریال

مدیر کل شیلات هرمزگان از بهره برداری ۱۶ پروژه شیلاتی با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال در هفته دولت سال جهش تولید خبر داد.

پروژه شیلاتی هرمزگان
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مارین‌پرس، عبدالرسول دریایی گفت: خوشبختانه شیلات هرمزگان با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری و در راستای جهش تولید، علی رغم تحریم ظالمانه و شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا ۱۶ پروژه را در پنج شهرستان استان هرمزگان به بهره برداری می رساند.

وی با بیان اینکه میزان اشتغال زایی این ۱۶ پروژه بالغ هزار و ۵۰۰ نفر است تصریح کرد امید است بتوانیم با تلاش های صورت گرفته تا دهه فجر نیز شاهد بهره برداری پروژه های بیشتری باشیم.

دریایی شهرستان های سیریک، میناب، بندرلنگه، قشم و جاسک را شهرستان های بهره بردار از این پروژه ها خواند و گفت: سیزده پروژه از این میزان پروژه در بخش پرورش میگو است که با زیر کشت بردن ۷۹۰ هکتار جدید و ایجاد اشتغال برای بالغ بر ۹۰۰ نفر، بیش از دو هزار و ۷۰۰ تن به تولیدات میگوی پرورشی در استان هرمزگان می افزاید.

مدیرکل شیلات هرمزگان تصریح کرد: دو پروژه نیز در بخش های تکثیر میگو و پرورش ماهی خاویاری به ترتیب در شهرستان های بندرلنگه و میناب به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: پروژه بهسازی و لایروبی اسکله صیادی رمچاه در شهرستان قشم نیز با اعتبار اولیه بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال کلنگ زنی خواهد شد.

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

شکیلا لشکری

دانشجوی دکتری فیزیک دریا -  سردبیر مرین‌پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

موشک کروز «ابومهدی» در اختیار نیروی دریایی ارتش قرار خواهد گرفت

د شهریور 3 , 1399
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: دوربردترین موشک کروز ایران با نام طلاییه که با عنوان شهید ابومهدی المهندس نام‌گذاری شده، با برد 1000 کیلومتر در اختیار نیروی دریایی ارتش قرار خواهد گرفت که اتفاق بزرگی خواهد بود.
امیر دریادار حسین خانزادی - فرمانده کل نیروی دریایی راهبردی ارتش

شاید برای شما جالب باشد