فعالیت های شیلاتی در ابوموسی ارتقا یابد

سرپرست شیلات هرمزگان گفت: فعالیت های شیلاتی در ابوموسی ارتقا یابد.

کشتی صیادی صید ترال
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مارین‌پرس، عبدالرسول دریایی در جلسه رفع موانع تولید سردخانه ابوموسی که در اداره کل شیلات هرمزگان برگزار شد، با بیان اینکه شهرستان ابوموسی می‌تواند به خوبی از رونق اقتصادی و تولید با محوریت دادن فعالیت‌های شیلاتی بهره مند شود، گفت: در صورت حمایت از فعالیت‌های شیلاتی این شهرستان ظرفیت خوبی برای رونق اقتصادی و اشتغال است.

وی با اشاره به اینکه مجتمع برودتی، سردخانه‌ای و کنسرو سازی شهرستان ابوموسی نباید بیش از این متوقف بماند، گفت: حمایت از این صنایع توسط جامعه صیادی و بهره بردار می‌تواند رونق صید و صیادی در این شهرستان را فراهم سازد.

دریایی با تاکید بر تحویل گیری و تخلیه صید صیادان شهرستان ابوموسی در خود این شهرستان خاطر نشان شد: این مهم علاوه بر کمک به فعال شدن مجتمع برودتی، سردخانه‌ای و کنسرو سازی شهرستان ابوموسی می‌تواند، با توجه به نزدیک تر شدن محل تخلیه صید تا سردخانه در این شهرستان بدون شک شاهد ارتقای کیفیت محصولات صید شده نیز باشیم.

وی تصریح کرد: شیلات هرمزگان برای راه اندازی سردخانه ۲۳ میلیارد و۸۰۰ میلیون ریال جهت راه اندازی تأسیسات برودتی و یخسازی اعتبار را جذب و هزینه کرده است.

برپایی جلسات مستمر رئیس شیلات شهرستان ابوموسی با سرمایه گذاران، برگزاری جلسه رئیس شهرستان ابوموسی با صیادان در راستای تحویل گیری و تخلیه صید و همچنین دیدار با فرماندار ابوموسی در راستای موارد مطروح از مصوبات این جلسه بود.

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

شکیلا لشکری

دکتری فیزیک دریا -  سردبیر مرین‌پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کشف فسیل ۷۰ میلیون‌ساله یک ماهی

چ تیر 18 , 1399
محققان از کشف فسیل عظیم ۷۰ میلیون ساله یک ماهی در آرژانتین خبر دادند.
کشف فسیل ۷۰ میلیون‌ساله یک ماهی

شاید برای شما جالب باشد