حضور معاون وزیر ارتباطات در غرفه گروه کشتیرانی در نمایشگاه شهر پایدار

حضور معاون وزیر ارتباطات در غرفه گروه کشتیرانی در نمایشگاه شهر پایدار

حضور معاون وزیر ارتباطات در غرفه گروه کشتیرانی در نمایشگاه شهر پایدار

به گزارش مرین‌پرس؛ محمد خوانساری، معاون وزیر ارتباطات و فنّاوری اطلاعات کشور و سعید پورزادی سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش از غرفه گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه شهر پایدار جزیره کیش بازدید به عمل آوردند.

شایان ذکر است، در نمایشگاه شهر پایدار، ۲۸۰ شرکت کننده در حوزه مختلف از جمله سازمان های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، هلدینگ‌های مختلف فعال در حوزه های فنّاوری اطلاعات، خدمات شهری، حمل‌و‌نقل، بانکداری، صنعت و معدن، توسعه تجارت، اپراتورهای تلفن همراه، شرکت ملی پست، دانشگاه‌ها، پارک‌های علم و فنّاوری، شرکت‌های ساختمانی، کشتیرانی، زیرمجموعه‌های سازمان راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای و زیرمجموعه‌های وزارت دفاع و پشتیبانی حضور فعال دارند.

همچنین، بیش از ۶۰ شرکت دانش بنیان و ۲۰ شهرداری نقاط مختلف کشور از دیگر شرکت کنندگان در این نمایشگاه هستند که توانمندی های خود در حوزه مدیریت هوشمند شهری را به نمایش گذاشته اند.

گفتنی است، نمایشگاه یاد شده از پنجشنبه ششم لغایت یکشنبه نهم بهمن ماه جاری در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی جزیره کیش همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ پذیرای بازدید کنندگان و علاقمندان است.

 

منبع

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نشست تخصصی نمایندگان شرکت هندی IPGL در بندر چابهار

ج بهمن ۷ , ۱۴۰۱
به گزارش مرین‌پرس، در نشست تخصصی نمایندگان شرکت هندی IPGL که با حضور قاسم عسکری نسب مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در بندر شهید بهشتی برگزار شد، موضوعات ترانزیت کالا از هند و آفریقای جنوبی به کشورهای (CIS)، صادرات مواد معدنی به هند از بندر چابهار و […]