ورود وزارت اطلاعات برای رفع مشکل کالای «ته‌لنجی» ملوانان

به گزارش مانا، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری صبح امروز در گفتگوی تلفنی با حجت الاسلام سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات مشکلات و دغدغه ساحل نشینان استان در زمینه ته لنجی را مطرح و خواستار حل آن شد.

وی در این گفتگوی تلفنی ضمن قدردانی از تلاش‌ها و اقدامات صورت گرفته شبانه روزی دستگاه اطلاعاتی و امنیتی کشور، افزود: بخش قابل توجهی از مردم استان بوشهر از طریق دریا امرار و معاش می‌کنند و مسأله کالای ملوانی بعد از گذشت چندین سال باید با همراهی مجلس و دولت انقلابی برای همیشه حل شود.

نائب رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه زندگی مردم و رونق بازار‌های استان به دریا گره خورده است، گفت: قوانینی که وضع و اجرا می شوند باید فقط فرصت سودجویی را از قاچاقچیان بگیرد بنابراین نباید معیشت مردم و بازاریان را دچار تزلزل کند.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه انتظار ما از دستگاه اطلاعاتی کشور مرتفع نمودن نگرانی مردم نسبت به کالای ملوانی می‌باشد، اعلام کرد: بهبود معیشت مردم همواره از دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب بوده است و در همین راستا امیدواریم دولت موانع را بر دارد.

حجت الاسلام سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات نیز در این گفتگوی تلفنی ضمن تشکر از دغدغه مندی آیت الله حسینی بوشهری وعده پیگیری این مطالبه را در طی روزهای آینده داد.

منبع

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هوای شهرهای بندری ماهشهر و شادگان در وضعیت ناسالم

د مهر ۳ , ۱۴۰۲
به گزارش خبرنگار مانا، بر‌اساس اعلام سامانه پایش کیفی هوای کشور، شاخص کیفیت هوا براساس اندازه‌گیری ذرات معلق با اندازه ۲.۵ میکرون در ایستگاه شادگان با شاخص ۱۵۲ میکروگرم بر مترمکعب در وضعیت قرمز و ناسالم برای همه گروه‌های انسانی قرار گرفت. شهر بندری ماهشهر نیز با شاخص ۱۱۰ در […]