سرمایه‌گذاری و اشتغالزایی بزرگ شرکت بتاء با هدف نوسازی ناوگان حمل و نقل

سرمایه‌گذاری و اشتغالزایی بزرگ شرکت بتاء با هدف نوسازی ناوگان حمل و نقل

به گزارش مانا به نقل از روابط عمومی شرکت بتاء، مدیرعامل شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری بتاء با اشاره به اینکه خرید ۶۰ دستگاه کشنده تک مستر به روز دنیا و چندین دستگاه سواری هایس و هایلوکس ویژه پشتیبانی با سرمایه گذاری بالغ بر ۵ هزار میلیارد ریالی این شرکت صورت گرفته است، گفت: افزایش نُرم عملیات تخلیه و بارگیری کشتی‌های کانتینری و تسریع خروج آنها، انتقال سریعتر بار‌های صاحبان کالا به محوطه‌های پشتیبانی جهت تحویل به مشتریان و بهبود کیفیت ارائه خدمات به ارباب رجوع از مزایای الحاق این تجهیزات است.
فواد جلیلیان  اشتغال‌زایی بالغ بر ۴۲۰ نیروی جدید با رویکرد استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت نفرات بومی درون استان را از دیگر مزایای این سرمایه گذاری بزرگ عنوان کرد و افزود: با پیگیری‌های انجام شده از سوی مدیریت شرکت در سطح استان هرمزگان پیگیر جذب نیرو با اولویت نفرات بومی هستیم و شرکت بتاء با رایزنی‌های صورت گرفته با مقامات استانی این آمادگی را دارد در صورت ایجاد زیرساخت ها، نیرو‌های بومی را جهت مشاغل خاص و مورد نیاز این حوزه تخصصی آموزش دهد.
وی اضافه کرد: این کشنده‌ها ویژه حمل کانتینر در محوطه‌های بندر هستند و قابلیت مانور راحت تر، دارای محدودیت سرعت تنظیم شده بجهت ایمنی، تمام شیشه برای تسلط پیرامونی راننده و علاوه بر این مجهز به گیربکس اتوماتیک مخصوص و کابین تک نفره از جنس فولاد با مقاوت بالا هستند.
جلیلیان خاطر نشان کرد: جهت رسیدگی هرچه سریعتر به امورات خارج از سرویسی تجهیزات استراتژیک بندر، خرید چندین دستگاه هایلوکس برای واحد فنی در نظر گرفته شد، ضمن اینکه چندین دستگاه هایس سواری نیز جهت سهولت در جابجایی پرسنل عملیاتی در محوطه‌های کانتینری و استراحتگاه‌ها به ترمینال اضافه شد.
مدیرعامل شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری بتاء همچنین از اضافه شدن یک واحد جایگاه سوخت سیار با سرمایه گذاری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال خبر داد و بیان داشت: این جایگاه طبق الزام سازمان بنادر و با رعایت تمامی استاندارد‌های ایمنی ایجاد شده و دارای تانک مانیتورینگ، پنسر ۲ نازله با قابلیت قطع اتوماتیک و پمپ دیس پنسر جریان بالا به منظور افزایش سرعت سوخت رسانی به تجهیزات است.
عضو هیوت مدیره شرکت بتاء انجام بهینه خدمات ارجاعی و درخواستی از سوی کارفرمای محترم و خطوط کشتیرانی در سال ۱۴۰۲ را حاصل تلاش شبانه روزی همکاران خدوم و پرتلاش شرکت بتاء دانست و ابراز امیدواری کرد: با ظرفیت سازی و سرمایه گذاری‌های مجموعه، شرکت بتاء بتواند علی‌رغم تمامی محدودیت‌های ناشی از تحریم‌های موجود، موجبات حرکت رو به رشد و توسعه همه جانبه زنجیرۀ تامین کالا در میهنمان را فراهم نماید.
این مقام مسئول خاطر نشان کرد: مدیریت و کارکنان شرکت بتاء، خود را عضوی از صنعت حمل‌و‌نقل دریایی و بندری کشور به حساب آورده و ارائه خدمات مورد درخواست در بالاترین سطح کیفی با صرف کمترین هزینه و زمان ممکن، توأم با رعایت تمامی استاندارد‌ها و الزامات جاری در بنادر مطرح دنیا را حق مسلم مشتریان خود می‌دانند.

سرمایه‌گذاری و اشتغالزایی بزرگ شرکت بتاء با هدف نوسازی ناوگان حمل و نقل

سرمایه‌گذاری و اشتغالزایی بزرگ شرکت بتاء با هدف نوسازی ناوگان حمل و نقل

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

برگزاری بزرگترین نمایشگاه بین المللی آبزیان از ۱۳ آذر در تهران

ش آذر ۱۱ , ۱۴۰۲
مدیر‌کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان شیلات ایران در گفتگو با خبرنگار مانا اظهارداشت: در راستای مأموریت‌های ابلاغی این سازمان مبنی بر تولید غذای سالم، بهداشتی و با کیفیت، گام‌های مهمی در راستای تأمین امنیت غذایی مردم شریف ایران در دستور است. مهدی علامیر افزود: یکی از […]