شب یلدای حسین شیوا در کنار دریانوردان نفتکش

دکتر حسین شیوا مدیرعامل شرکت ملی نفتکش در راستای تقدیر از تلاش ها و زحمات بی شائبه دریانوردان ناوگان، به مناسبت گرامیداشت شب آیینی یلدا، در جمع پرسنل یکی از کشتی های نفتکش حاضر شد.

شب یلدای حسین شیوا در کنار دریانوردان نفتکش
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش مرین‌پرس، در این نشست صمیمی، حسین شیوا طی سخنانی ضمن اشاره به نقش مهم نیروی انسانی متخصص در پیشبرد اهداف شرکت، گفت: با توجه به جایگاه و نقشی که دریانوردان ناوگان شرکت ملی نفتکش در نگرش جدید مدیریتی دارند، حضور در جمع آنان که در شرایط سخت کاری از خانه و خانواده خود دور هستند، کمترین کاری است که میتوان برای تکریمشان انجام داد.

وی رسیدگی به مطالبات و مشکلات دریانوردان را گام مهمی در احیای برند شرکت و حفاظت از سرمایه های انسانی آن دانست و این موضوع را جزو اولویت های اصلی مدیریتی خود اعلام کرد.

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

شکیلا لشکری

کارشناسی ارشد فیزیک دریا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مکُران درکورسوی امید دسترسی به مناطق مرکزی

چ دی 1 , 1400
يکی از دغدغه های مهم در توسعه سواحل و بنادر ايران، سهولت دسترسي به مناطق مرکزی ايران و همچنين نقاط مرزي بوده است که چهار هدف اصلي را دنبال کرده است؛ افزايش درآمد ترانزيت کالا، افزايش درآمد گردشگي، افزايش جمعيت و احياي مناطق متروکه ايران که در مجموع می توان آن را عامل بهبود آمایش سرزمین ایران دانست. افزايش جمعيت ميليوني سواحل مکران يکي از مطالبات مهم رهبري از سال ۸۸ بوده است که تاکنون چندان توفيقي نداشته است. از طرفي به گفته کارشناسان حمل و نقل، درآمد ترانزيت ايران مي تواند با توجه به موقعيت جغرافيايي ايده آل ايران و قرار گرفتن در مسير کريدورهای شمال به جنوب و شرق به غرب، درآمدي پايدار، بيش از درآمد نفت براي ايران ايجاد کند. يکي از مهمترين عوامل تحقق اين اهداف، اتصال آزادراهي بنادر و سواحل به مرکز و نقاط مرزي ايران است. سوالي که همواره مطرح بوده است اين است که آيا دسترسي آزادراهي براي سهولت دسترسي به اين مناطق فراهم شده يا خواهد شد؟ آيا در اسناد بالادستي قوانين ايران، اين ضرورت درک و لحاظ شده است؟
اسکله صیادی بندر بریس

شاید برای شما جالب باشد