خارج سازی ۸۵ درصد از کالا‌های متروکۀ انبار‌های بندر بوشهر

زمان مطالعه: 1 دقیقه

خارج سازی ۸۵ درصد از کالا‌های متروکۀ انبار‌های بندر بوشهر

به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، عبدالسعید عباسی با اشاره به بهبود وضعیت کالا‌های متروکه در بندر بوشهر اظهار کرد: این کالا‌ها شامل خودرو، ماشین آلات سنگین، کالای عمومی و کالای کانتینری بوده که خروج آن‌ها از بندر باعث آزادسازی محوطه‌ها، انبار‌ها و در نتیجه امکان ارائه خدمات بهتر و سریع‌تر به مشتریان شده است.
وی بیان کرد: با مطلوب شدن شرایط در بندر بوشهر، تلاش‌ها برای خروج کالا‌های متروکه و قضایی از بنادر گناوه، کنگان و دیّر نیز افزایش یافته و خروج کلیه کالا‌های متروکه سنواتی از بنادر تحت مالکیت اداره کل بنادر و دریانوردی در دستور کار جدی این اداره کل قرار دارد.
معاون بندری و اقتصادی بنادر و دریانوردی استان بوشهر اظهار کرد: در این راستا نشست‌ها و بازدید‌های متعددی با حضور مراجع قضایی استان و شهرستانها، مسئولان گمرکات استان و سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی انجام شده است.

عباسی ادامه داد: نتیجه تلاش‌های یاد شده تاکنون خروج ۸۵ درصدی کالای متروکه سنواتی از بندر بوشهر و ۵۰ درصدی کالا‌ها از بنادر گناوه، کنگان و دیّر است.  
وی عنوان کرد: تخلیه انبار‌ها و محوطه‌های بنادر از کالا‌های متروکه سنواتی همواره یکی از دغدغه‌های بنادر بوده که انتظار می‌رود این دغدغه در سال جاری به طور کامل برطرف شده و زیرساخت‌های بندری به جای اشغال توسط کالای متروکه، در خدمت توسعه تجارت دریایی قرار گیرند.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عبور از تنگه هرمز توسط فرماندهان کشورهای بیگانه شبیه یک تئاتر بود

ی اردیبهشت 31 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش خبرنگار مهر، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری، ظهر یکشنبه در حاشیه مراسم استقبال رسمی از ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش که در منطقه یکم امامت نیروی دریایی در بندرعباس برگزار شد، در جمع خبرنگاران با اشاره به انتشار تصویری از حضور فرماندهانی از انگلیس، […]

همچنین بخوانید: