پیشرفت 50 درصدی جاده دسترسی به مجتمع بندری نگین بوشهر

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، احمد محمدی‌زاده در بررسی روند ساخت جاده دسترسی به مجتمع بندری نگین بوشهر با بیان اینکه یکی از محورهای توسعه استان بوشهر اقتصاد دریا محور است، اظهار داشت: بنادر نقش مهمی در تسریع روند توسعه و پیشرفت دارند که در این راستا طرح‌های مهمی در ایجاد زیرساخت‌های بندری تدوین و اجرایی شده است.

وی مجتمع بندری نگین را به عنوان پسکرانه مهم بندر بوشهر دانست و گفت: جاده دسترسی جزیره نگین به محور مواصلاتی و بزرگراه بوشهر به طول 9.5 کیلومتر در دستور کار اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر قرار گرفته است.

استاندار بوشهر پیشرفت این طرح را 50 درصد اعلام و خاطرنشان کرد: تکمیل و افتتاح این طرح در توسعه مجتمع بندری نگین نقش بسزایی دارد.

محمدی‌زاده با بیان اینکه راه‌اندازی این مسیر در ایمنی تردد خودروها به ویژه کامیون‌های سنگین نقش قابل توجهی دارد گفت: با ساخت این جاده، محور بزرگراه بوشهر به مجتمع بندری نگین دارای 2 باند رفت و برگشت می‌شود که نقش مهمی در جلوگیری از تصادفات و حوادث دارد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اختلال در انتشار اخبار مانا

ش خرداد 13 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه به استحضار مخاطبان گرامی و فهیم شبکه اطلاع رسانی جامع دریایی کشور(مانا) می‌رساند، به علت به روزرسانی سرورها و رفع برخی اشکالات فنی، از روز چهارشنبه دهم خردادماه تاکنون انتشار اخبار در مانا با اختلال مواجه شده است.امید است با اتمام این قبیل تغییرات فنی طی […]

همچنین بخوانید: