پیام تبریک مدیرعامل ایزوایکو به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (سلام الله علیها) و روز زن

زمان مطالعه: 1 دقیقهدکتر سلمان ضربی مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران با صدور پیامی بیستم جمادی الثانی میلاد با سعادت حضرت صدیقه طاهره (سلام الله علیها) و سالروز گرامی داشت مقام زن را تبریک گفت، به گزارش حوزه ارتباطات و امور بین الملل ایزوایکو در متن این پیام آمده است؛

بدون تردید حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) و سیره زندگی ایشان الگویی جاودان برای زنان و مادران ایران اسلامی در کلیه عرصه‌های زندگی است. او زمینی شد تا به یمن قدومش، بهشت بهای مادران شود و عشق، بهانه مادر شدن. امروز عشق مادری حرمت نام ام‌ ابیها است که حلاوت تقدیر از چنان عشقی را به تقویم کشانده است.
نام گذاری روز ولادت بانوی بی همتا حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) به عنوان روز مادر و روز زن، اتفاقی شایسته است که از یک سو اهمیت مقام رفیع مادران و زنان را یاد آور است و از سویی دیگر اهمیت ضرورت توجه به آموزه های اخلاقی و منش فردی و اجتماعی بانوی بزرگ دو عالم و جایگاه ارزنده زن و مادر در فرهنگ اسلامی است.
اینجانب فرخنده میلاد با سعادت ام ابیها را حضور تمامی بانوان و مادران فداکار ایران به‌ ویژه زنان فعال در صنعت و همکاران گرا‌‎نقدر در مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو)، تبریک و تهنیت عرض نموده و از پروردگار مهربان، توفیق و سربلندی روز افزون بانوان این سرزمین را مسئلت می نمایم.

سلمان ضربی

23 دی 1401


منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هرگونه تجاوز به ایران را قاطع‌، سخت و پشیمان‌کننده پاسخ می دهیم

ج دی 23 , 1401
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش خبرگزاری مهر، دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفتگویی با موضوع گرامیداشت سالروز دستگیری تفنگداران آمریکایی در خلیج فارس در ۲۲ دی ماه ۱۳۹۴ اظهار داشت: آنچه آن روز اتفاق افتاد واقعأ «کار خدا بود» و همان نکته […]

همچنین بخوانید: