تقدیر از بانوان پیشروی ایرانی در صنعت حمل و نقل دریایی

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به مناسبت سالروز جهانی زنان در دریانوردی، دو بانوی فعال ایرانی در صنعت حمل و نقل دریایی، با فعالیت‌های تاثیرگذار خود در سطح جهانی، افتخار بزرگی را برای این صنعت و زنان فعال در آن به ارمغان آوردند.

به گزارش سی نیوز، در روزهای اخیر در کنفرانس رشد تجارت جهانی با عنوان تقدیر از بانوان پیشرو در توسعه تجارت بین‌الملل، از سرکار خانم دکتر فائزه طباطبایی، یکی از مدرسان برتر مرکز آموزش انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران، با سخنرانی خود در مورد «توقیف کشتی در قوانین ایران» در جمع گروهی از بانوان فعال و پیشرو از سایر کشورها در توسعه تجارت بین‌الملل، تقدیر و تجلیل شد. گفتنی است این کنفرانس توسط اتحادیه جهانی حقوق برگزار شده بود.

همچنین سرکار خانم پریسا کاوه، مدیر توسعه بازرگانی بین‌المللی شرکت خدمات بندری و دریایی کاوه(عضو انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران) و مدیر شرکت کشتیرانی نوستراک، نیز در یک کنفرانس بین‌المللی دریانوردی در دبی، سخنرانی ویژه‌ای درباره اولویت‌های لجستیک دریایی در زمینه تورم، تجارت بدون توقف و حمل و نقل منطقه‌ای ارائه کرد.

لازم به ذکر است این سخنرانی در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ (۱۸ ماه مه) در امارات متحده عربی به میزبانی دبی برگزار شد.

 

تولید و انتشار اختصاصی: سی نیوز

لینک کوتاه: https://seanews.ir/47539

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ماجرای مهلت ۴۸ ساعته ناوشکن دنا به هواپیمای فرانسوی چه بود؟

س خرداد 2 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه دریادار دوم ستاد فتاحی فرمانده ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش گفت: به هواپیمای فرانسوی اعلام کردم آماده هستیم مانور مشترکی با نیروی دریایی شما داشته باشیم و۴۸ ساعت فرصت دارید جواب ما را بدهید. منبع

همچنین بخوانید: