دستور مهم وزیر اقتصاد به گمرکات و بنادر در مورد کالاهای فاسد شدنی

زمان مطالعه: 1 دقیقه
دستور مهم وزیر اقتصاد به گمرکات و بنادر در مورد کالاهای فاسد شدنی
تین نیوز


وزیر امور اقتصادی و دارایی به همراه رئیس کل گمرک و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به منظور بررسی آخرین وضعیت کالاهای اساسی وارد بندر امام خمینی(ره) شد.

به گزارش تین نیوز از تسنیم،  هفته گذشته بود که پس از بازدیدهای میدانی رئیس قوه قضائیه از گمرکات، بنادر و انبارهای سازمان اموال تملیکی در مازندران، معاون اول رئیس جمهور در اقدامی قابل تقدیر که نشان از دغدغه دولت برای حل مسائل و مشکلات گمرکات کشور دارد دستوری را خطاب به وزیر امور اقتصادی و دارایی صادر کرد.

معاون اول رئیس جمهور، وزیر امور اقتصادی و دارایی را مکلف کرد در اسرع وقت از گمرکات و سازمان اموال تملیکی بازدید داشته باشد و حداکثر ظرف مدت یک ماه تدابیر و تصمیمات لازم را برای حل و فصل مشکلات و نارسایی های گمرک اتخاذ کند.

برهمین اساس، صبح امروز، وزیر امور اقتصادی و دارایی به همراه رئیس کل گمرک و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به منظور بررسی آخرین وضعیت کالاهای اساسی وارد بندر امام خمینی (ره) شد.

وزیر اقتصاد دستور در جریان بازدید از انبارهای گمرکات بندر امام خمینی(ره) دستور داد: در هر جایی که دولت دارای کالا (بنادر و گمرکات) است باید یک مکانیزم هشدار وجود داشته باشد تا به محض اینکه آن کالا در حال نزدیک شدن به تاریخ انقضا و فاسد شدن بود، هشدار دهد.

وی تاکید کرد: بالاترین مقام دستگاه صاحب کالا مسئول فاسد شدن احتمالی کالا است.

 

منبع

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

راه‌اندازی مرکز تخصصی جلبک در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد

ش خرداد 27 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر بهاره نوروزی عضو هیات علمی دانشکده علوم و فناوری‌های همگرای واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی در این خصوص، گفت: امروزه با شناسایی اهمیت جلبک‌ها در زندگی روزانه بشر، توسعه […]
پرورش جلبک در استان بوشهر افزایش می‌یابد/ گسترش کشت «اسپیرولینا»

همچنین بخوانید: