واگذاری عملیات راهنمایی و یدک کشی دریایی شمال کشور به شرکت نگین سبز

زمان مطالعه: 1 دقیقه

واگذاری عملیات راهنمایی و یدک کشی دریایی شمال کشور به شرکت نگین سبز

واگذاری عملیات هدایت، پهلو دهی و جداسازی کشتی ها در حوزه شمال کشور و بندر نوشهر به شرکت خدمات دریایی نگین سبز خاورمیانه.

 

به گزارش پایگاه خبری گفتمان دریا، و به نقل از PMO؛ در این مراسم که روز دوشنبه سوم اردیبهشت ماه برگزار شد؛ قرارداد اجاره شناورها به منظور عملیات هدایت، پهلو دهی و جدا سازی کشتی ها در حوزه شمال کشور به امضای حسین یونسی ، مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به نمایندگی از بنادر شمالی و سیاوش رضوانی مدیر عامل شرکت مهندسی و خدمات دریایی نگین سبز خاورمیانه رسید.

اله مراد عفیفی پور سرپرست اداره کل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در این مراسم طی سخنانی، عملیات راهنمایی و یدک کشی را از ارکان مهم فعالیت های حوزه دریایی سازمان بنادر و دریانوردی برشمرد.

وی افزود: عملیات راهنمایی و یدک کشی کشتی ها در سه حوزه شمال ، جنوب غرب و جنوب شرق کشور در حال انجام است که امروز قرارداد حوزه شمال کشور در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر به امضا رسید.

عفیفی پور در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه فعالیت شرکت های خصوصی فعال در حوزه دریایی در بنادر سراسر کشور در سطح و تراز شرکت های بین المللی است.

گفتنی است در این مراسم مدیران کل بنادر گیلان ، مازندران و امیر آباد در خصوص مشکلات و چالش های موجود در زمینه انجام عملیات هدایت ، پهلو دهی و جدا سازی کشتی ها در حوزه شمال کشور به بحث و تبادل نظر پرداختند و خواستار رفع این مشکلات از سوی شرکت پیمانکار طرف قرارداد شدند.

انتهای پیام/

بازنشر مرین‌پرس به نقل از گفتمان دریا

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تبدیل دی‌اکسید کربن برای مبارزه با بحران آب و هوایی

س اردیبهشت 4 , 1403
زمان مطالعه: 1 دقیقه گیاه کربنی در بستر اقیانوس می‌تواند به نجات جهان کمک کند؟ ​​​​​​​گروه اقتصاداقیانوسی – امید اسماعیلی – کارخانه حذف دی اکسید کربن(به نام اکوتیک) که در حال ساخت در سنگاپور است که به دنبال بالفعل کردن کربن آبی نیروی پنهان طبیعت است ، برای دیدن این کارخانه […]

همچنین بخوانید: