ناو سردار شهید مهدوی نیروی دریایی سپاه از ماموریت اقیانوسی بازگشت

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش خبرگزاری مهر، پنجمین ناو گروه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نیروی دریایی سپاه پس از ۳۹ روز مأموریت با حضور سردار علی‌رضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و جمعی از فرماندهان مورد استقبال قرار گرفت.

سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم استقبال گفت: این اولین بار است که دلاورمردان نیروی دریایی سپاه توانستند از مدار صفر درجه و خط استوا عبور کرده و وارد نیمکره جنوبی شوند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه رمز این موفقیت‌ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را وجود وحدت و هم افزایی بین نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: الحمدلله امروز نیروی دریایی ارتش و سپاه با تکیه بر ایمان و عزم راسخ و بهره برداری از توانمندی‌های دفاعی و نظامی پیشرفته و بازدارنده، به کابوس دشمنان منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای تبدیل شده است.

دریادار تنگسیری اظهار داشت: به فضل الهی تصویر زیبای وحدت، اخوت، همدلی، همراهی نیروی دریایی قهرمان ارتش جمهموری اسلامی ایران و نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره موجب رضایت ولی امر مسلمین جهان و فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) و یاس و نا امیدی دشمنان شده است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه خاطر نشان کرد: ناو سردار شهید نادر مهدوی نیروی دریایی سپاه در قالب پنجمین ناوگروه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به مدت ۳۹ روز در اقیانوس هند و مدار ۲۲.۵ درجه نیمکره جنوبی به اجرای مأموریت پرداخت.
مأموریت نیروی دریایی سپاه برای حضور در آب‌های دور دست در کنار دریادلان نیروی دریایی ارتش قهرمان افق‌های بلندی را نمایان کرده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آزمایش اولین ابرکشتی تفریحی جهان با سوخت هیدروژن در هلند

ش اردیبهشت 29 , 1403
زمان مطالعه: 1 دقیقه تین نیوز پروژه 821 باید بر چالش های بسیار زیادی در فناوری سوخت هسته ای غلبه کند. اما این سوخت همچنان برای تمام عملیات کشتی کافی نیست.​ به گزارش تین نیوز به نقل از تجارت نیوز، پروژه 821، یک ابر کشتی تفریحی مجلل است که قرار […]

همچنین بخوانید: