پروتکل بهداشتی پهلودهی نفتکش‌ها تدوین و ابلاغ شد

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران از تهیه، تدوین و اجرای پروتکل بهداشتی ویژه عملیات صادرات و بارگیری نفت خام در دریا با در نظر گرفتن الزام‌های ملی و بین‌المللی خبر داد.

پروتکل بهداشتی پهلودهی نفتکش‌ها در شرکت پایانه‌های نفتی ایران
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مارین‌پرس، عباس اسدروز گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و پیرو دستورعمل‌های ابلاغی ستاد مقابله با شیوع ویروس کرونا در صنعت نفت و مصوبه‌های کمیته مدیریت ارشد شرایط اضطراری منطقه عملیاتی خارک، به‌منظور پیشگیری، کنترل و مقابله با شیوع ویروس کووید- ۱۹، پروتکل بهداشتی ویژه پهلودهی نفتکش‌ها تدوین و ابلاغ شد.

وی هدف از تدوین این پروتکل را شناسایی زودهنگام و جلوگیری از شیوع و انتشار ویروس به جزیره خارک و عدم ایجاد هرگونه اختلال در فرایندهای عملیاتی شرکت عنوان کرد و افزود: این پروتکل نخستین پروتکل دریایی ویژه عملیات پهلودهی نفتکش‌ها برای عملیات صادرات نفت از طریق دریا و اسکله‌هاست که از سوی اچ‌اس‌یی شرکت پایانه‌های نفتی ایران و با همکاری مدیریت عملیات مطابق با استانداردهای بین‌المللی مانند سازمان‌های WHO و IMO تدوین شده است.

اسدروز تأکید کرد: این پروتکل در برگیرنده الزام‌های بهداشتی پیشگیرانه در مقابله با شیوع ویروس کرونا است که باید از سوی پایانه و نفتکش‌های ورودی اجرا شود.

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

شکیلا لشکری

دانشجوی دکتری فیزیک دریا -  سردبیر مرین‌پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پرورش ماهی در مناطق محروم

چ مرداد 1 , 1399
تفاهم‌نامه راه‌اندازی مرکز تولید و تکثیر آبزیان دریایی با سرمایه‌گذاری ۱۳۶ میلیارد تومانی بین ستاد اجرایی فرمان امام و بخش خصوصی امضا شد.

شاید برای شما جالب باشد