نشت نفت در اقیانوس هند

جزیره موریس در جنوب‌غرب اقیانوس هند پس از نشت نفت از یک کشتی ژاپنی در نزدیکی سواحل این جزیره، وضعیت اضطراری زیست محیطی اعلام کرد.

زمان مطالعه: 1 دقیقه
View this post on Instagram

جزیره موریس در جنوب‌غرب اقیانوس هند پس از نشت نفت از یک کشتی ژاپنی در نزدیکی سواحل این جزیره، وضعیت اضطراری زیست محیطی اعلام کرد. 🔹 Marinepress.ir به گزارش #مارین_پرس ، تصاویر ماهواره‌ای لکه سیاه در حال گسترشی را در آب‌های فیروزه‌ای این جزیره نشان می‌دهند. دولت موریس این موضوع را «بسیار حساس» توصیف کرده است. مقام‌های موریس اعلام کرده‌اند که این کشتی نزدیک به چهار هزار تن سوخت حمل می‌کرد و ترک‌هایی در بدنه آن ظاهر شده است. پراویند جوگنوت، نخست‌وزیر جمهوری موریس روز جمعه گفت که از فرانسه درخواست کمک کرده‌اند. وی افزود که «این یک خطر برای جمعیت ۱.۳ میلیون نفری موریس است.» 🌐 آخرین اخبار و مدیای دریایی ایران و جهان را در مارین پرس دنبال کنید. ______________________________ #خبر_دریایی #خبر #دریا #صنایع_دریایی #آلودگی_دریایی #محیط_زیست_دریایی #آلودگی_نفتی ‏ #oilpollution #indianocean ‏#marinepress #marinrpress_ir

A post shared by مارین پِرِس (@marinepress.ir) on

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

شکیلا لشکری

کارشناس ارشد فیزیک دریا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

طول دوره تولید پایدار از سکوی شماره ۸ پارس جنوبی افزایش یافت

د مرداد 20 , 1399
مدير مهندسي نفت و گاز شرکت نفت و گاز پارس از پايان عمليات اسيدكاري گسترده چاه‌هاي سكوي شماره 8 ميدان پارس جنوبي و افزایش دوره توليد پايدار اين سكو به ميزان دو سال خبر داد.
سکوی شماره هشت پارس جنوبی

شاید برای شما جالب باشد