امضا تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه خلیج فارس و پایگاه دریایی بوشهر

تفاهم‌نامه همکاری با حضور رئیس دانشگاه خلیج فارس و فرمانده پایگاه دریایی بوشهر به امضا رسید.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مارین‌پرس، تفاهم‌نامه همکاری مشترک دانشگاه خلیج فارس و نیروی دریایی ارتش با حضور دکتر عبدالمجید مصلح رئیس دانشگاه خلیج فارس و ناخدا یکم جعفر تذکر فرمانده پایگاه دریایی بوشهر امضا شد.

بر اساس این تفاهم‌نامه دو طرف در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی، حمایت علمی و معنوی از فعالیت‌های دانشجویی مرتبط با دریا، دریانوردی، کشتیرانی، حمایت از هسته‌های نوآور و برگزاری همایش، نشست و جشنواره‌های تخصصی با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

رئیس دانشگاه خلیج فارس در مراسم امضا تفاهم‌نامه، گفت: با توجه به اینکه دریا، یکی از حوزه‌های مزیتی استان بوشهر است، آماده‌ایم برای ارتقا سطح آموزشی، علمی و توسعه زیر ساخت‌های مرکز آموزشی نیروی دریایی ارتش در بوشهر همکاری‌های لازم را انجام دهیم.

مصلح با اشاره به شکل گیری مرکز آموزشی نیروی دریایی ارتش در بوشهر، بر آمادگی دانشگاه خلیج فارس برای همکاری در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی با نیروی دریایی ارتش تاکید کرد.

آخرین اخبار دریایی:

شکیلا لشکری

دکتری فیزیک دریا -  سردبیر مرین‌پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تسهیلات راه‌اندازی گردشگری دریایی در استان بوشهر بدون سود پرداخت می‌شود

ج خرداد 31 , 1398
استاندار بوشهر با قدردانی از راه‌اندازی خط کشتیرانی بوشهر - قطر گفت: با توجه به ظرفیت بالای استان بوشهر در عرصه گردشگری دریایی، در راستای حمایت از این بخش، تسهیلات بدون سود پرداخت می‌شود.
عبدالکریم گراوند-عبدالکریم گراوند - استاندار بوشهر

شاید برای شما جالب باشد