ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی برای آموزش پرسنل

مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دریایی گفت : با اشاعه فرهنگ کتاب خوانی در بین پرسنل صندوق توسعه صنایع دریایی در پی آموزش دقیق آنها هستیم.‌

عبدالمجید رضوانی مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دریایی
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مارین‌پرس، مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دریایی تصریح کرد : با توجه به اهمیت آموزش و همچنین جایگاه کتاب و فرهنگ کتاب خوانی مدتی است با اهتمام این صندوق گامهای موثری در این زمینه برداشته شده است.

عبدالمجید رضوانی افزود : ارتقای دانش و معلومات نیروی انسانی از مهمترین فاکتورهای موفقیت هر مجموعه ‏ای است و از زمان ورود به صندوق توسعه صنایع دریایی این امر همواره جزء دغدغه ‏های فکری این مدیریت بوده است و در سال گذشته با دعوت از اساتید مختلفی همچون دکتر مولوی، دکتر معظمی گودرزی، دکتر بستان، دکتر طباطبایی، دکتر رحمانی، استاد پویان و اساتید دیگر به مجموعه در قالب کلاس‏های فشرده و یا دوره ‏های مدت‌دار در زمینه‏ های مختلف نسبت به آموزش پرسنل اقدام شده است.

وی اضافه کرد : در گام بعدی نیز به منظور مشارکت بیشتر پرسنل، کتابهای‌ مختلفی در بین آنها توزیع و مقرر شد در جلسات همگانی هفتگی پرسنل ضمن تشریح کتاب‏ها برداشت شخصی خویش از این کتابها را برای سایرین عنوان نمایند که با این کار ضمن ترویج فرهنگ کتاب‏خوانی، معلومات افراد نیز به اشتراک گذاشته می‌شود.

مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دریایی اضافه کرد : این صندوق قصد دارد این حرکت را به‌ صورت پویا ادامه دهد و امید است با تداوم این حرکت ضمن ارتقاء دانش پرسنل شاغل در صندوق توسعه صنایع دریایی، شاهد بهره‏ وری بیشتر آنها در انجام وظایف محوله باشیم.

آخرین اخبار دریایی:

شکیلا لشکری

دانشجوی دکتری فیزیک دریا -  سردبیر مرین‌پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

قدرت موج، اتفاق مهم بعدی در انرژی‌های تجدیدپذیر

س اردیبهشت 24 , 1398
در یک کارگاه کشتی‌سازی در پورتلند، بزرگ‌ترین شهر ایالت اورگن آمریکا، ساخت یک وسیله غول‌پیکر جدید تولیدکننده انرژی در حال تکمیل شدن است. قرار است این دستگاه به‌زودی به هاوایی منتقل شود تا برای اولین‌بار، تست تکنولوژی متصل به شبکه برق با آن انجام شود.
تولید انرژی موج تجدید پذیر دریایی در کشتی سازی پورتلند

شاید برای شما جالب باشد