رونمایی از محصولات دانش‌بنیان شرکت بازو صنعت هوشمند قشم

با حضور مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور، حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و هیات همراه از جدیدترین محصولات تولید شده توسط شرکت دانش بنیان بازو صنعت هوشمند قشم رونمایی شد.

رونمایی از محصولات دانش‌بنیان دریایی شرکت بازو صنعت هوشمند قشم
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مارین‌پرس، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور در حاشیه این مراسم اظهار داشت: یکی از مهمترین شاخص های تحقق اقتصاد مقاومتی تکیه بر تکنولوژی های جدید و فعالیت شرکت‌های دانش بنیان است که با تغییر رویکردی که در این حوزه در منطقه آزاد قشم اتفاق افتاده، شاهد رشد و شکوفایی صنایع دانش بنیان با نگاهی صادراتی در این منطقه هستیم.

شرکت بازو صنعت هوشمند قشم یکی از شرکت های دانش بنیان ثبت شده در مرکز بین المللی رشد منطقه آزاد قشم است که فعالیت خود را در حوزه ربات های صنعتی آغاز کرده است.

این شرکت با سرمایه گذاری 35 میلیارد ریالی فعالیت خود را آغاز کرده و موفق به اشتغالزایی برای 10 نفر نیروی کار به صورت مستقیم و ایجاد اشتغال برای 15 نفر به صورت مستقیم شده و با افزایش حجم سفارش محصولات این مجموعه ظرفیت ایجاد لشتغال برای 200 نفر را داراست.

سوئیت شناور توریستی ساخته شده توسط شرکت دانش بنیان دریایی بازو صنعت هوشمند قشم

این مجموعه در حال حاضر با سرمایه گذاری بالغ بر 15 میلیارد ریال نمونه های اولیه محصولاتی از قبیل انواع سوئیت های شناور با تجهیزات و امکانات سکونتی، دوچرخه دریایی، موتورسیکلت دریایی و همچنین موتور ترکیبی برای انواع قایق های موتوری، شناورهای دریایی و سوئیت های شناور تولید کرده است.

با بهره برداری از خط تولید محصولات شرکت بازو صنعت هوشمند قشم، هزینه تولید نمونه های داخلی این محصولات با هزینه ای کمتر از یک هشتم نمونه های خارجی در کشور تولید خواهد شد.

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

شکیلا لشکری

کارشناس ارشد فیزیک دریا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عربستان سری جدید قایق‌های تندروی فرانسه را تحویل گرفت

د شهریور 31 , 1399
نیروی دریایی عربستان سری دیگری از قایق‌های تندروی فرانسوی از نوع (HSI32) را تحویل گرفت.
قایق‌های تندروی فرانسوی نیروی دریایی عربستان

شاید برای شما جالب باشد