۶ سرنشین شناور غرق شده در آب‌های خارگ نجات یافتند

به گزارش مرین‌پرس، حجت خسروی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پیرو اعلام اضطرار موتور لنج یاد شده به مرکز فرعی جستجو و نجات دریایی خارگ مبنی بر توفان و احتمال غرق شناور، پس از هماهنگی‌های لازم شناور ناجی ۹ به منطقه اعزام شد.

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر بیان کرد: پس از گذشت دقایقی دوبه موتوردار هلیا که در منطقه حضور داشت اعلام کرد پنج نفر از خدمه شناور را نجات داده ولی یک نفر از خدمه به آب افتاده که به علت شرایط بد جوی امکان نجات آن وجود ندارد.

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر ادامه داد: در ادامه عملیات با رسیدن شناور ناجی ۹ فرد به آب افتاده نجات پیدا کرد.

خسروی عنوان کرد: شناور ناجی پس از رسیدن به اسکله گناوه افراد نجات یافته را به مسئولان مربوطه تحویل داد و مورتورلنج باری نیز غرق شد.

وی اظهار کرد: در دومین عملیات نیز پس از برقراری ارتباط با مرکز فرعی جستجو و نجات دریایی خارگ مبنی بر بیماری خدمه شناور خدماتی موتور تانکر، شناور ناجی ۹ به موقعیت اعزام شد.

خسروی گفت: شناور ناجی پس از گذشت ۳۰ دقیقه فرد بیمار را تحویل گرفت و با برگشت به مبدأ فرد بیمار را به آمبولانس مستقر در اسکله تحویل داد.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اشتغال‌زایی ۴ برابری با سرمایه‌گذاری در حوزه دریا

د اسفند ۱ , ۱۴۰۱
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی تاکید کرد؛ صفایی، مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی حمل‌ونقل دریایی را مهم‌ترین محرک تجارت جهانی دانست که به دلیل دو ویژگی ارزان و ایمن بودن سایر مدهای حمل‌ونقل را تحت تاثیر قرار داده است. به گزارش راد، علی‌اکبر صفایی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، ‌در آیین‌ افتتاحیه […]
اشتغال‌زایی ۴ برابری با سرمایه‌گذاری در حوزه دریا