شهردار دلوار: زیرساخت‌های گردشگری در ساحل دلوار تقویت می‌شود

شهردار دلوار گفت:‌ با برنامه‌ریزی صورت گرفته زیرساخت‌های گردشگری در ساحل دلوار تقویت می‌شود.

به گزارش راد، یوسف توسلی اظهار داشت: ساحل بندر دلوار سالانه به خصوص در ایام نوروز میزبان مسافران زیادی از سراسر نقاط کشور است.

وی از گازرسانی به ساحل دلوار خبر داد و افزود: پس از ۲۰ سال با پیگیری‌های صورت گرفته موفق شدیم مجوز گاز رسانی به ساحل صادر شود و بعد از ایام تعطیلات نوروزی عملیات گاز رسانی صورت می‌گیرد.

شهردار بندر دلوار ادامه داد: با تعویض خط آبرسانی به پارک ساحلی، کم آبی که یکی از چالش‌های اساسی بود رفع شد.

توسلی اضافه کرد: یک مینی بوس برای جا به جایی مسافران مسن و پیر قرار داده شده است و نجات غریق نیز در ساحل استقرار یافته است.

وی با بیان اینکه پنج هزار متر مربع سنگ فرش به صورت امانی در پارک ساحلی نوسازی و تعمیر شده است، بیان کرد: تعدادی حمام ویژه آقایان و بانوان نیز احداث شده است.

شهردار بندر دلوار خاطر نشان کرد: تصاویر ۶۵ شهید بخش دلوار در تپه رشادت که اولین رزمگاه شهید رئیسعلی دلواری با نیروی دریایی متجاوز بریتانیا است، نصب شده است و تا پایان تعطیلات نوروزی شاهد اجرای برنامه‌های متعدد فرهنگی در ساحل دلوار خواهیم بود.

 

منبع

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

خدمات‌دهی به مسافران نوروزی در گناوه گسترش می‌یابد

چ فروردین ۲ , ۱۴۰۲
فرماندار گناوه گفت: همه مسئولان و ستاد خدمات سفر شهرستان گناوه تمام توان و تلاش خود را برای خدمات رسانی و پذیرایی هر چه بهتر و شایسته از مسافران و گردشگران نوروزی به کار بسته است. به گزارش راد، محمدتقی صفری عصر سه‌شنبه در حاشیه بازدید از روند اقدامات کمیته‌های […]
خدمات‌دهی به مسافران نوروزی در گناوه گسترش می‌یابد