راه اندازی شبکۀ تجارت جهانی حمل و نقل دیجیتالی در هنگ‌کنگ

زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

راه اندازی شبکه تجارت جهانی حمل و نقل دیجیتالی در هنگ کنگ
به گزارش گروه بین‌الملل مرین‌پرس؛ شبکۀ تجارت جهانی حمل و نقل (GSBN) پس از دریافت تائیدیه‌های قانونی و جذب شرکا از کشور‌های مختلف به منظور کمک به تسریع تحول دیجیتالی صنعت حمل و نقل به خصوص حمل و نقل دریایی فعالیت خود را آغاز کرد.

بر اساس این گزارش این شبکه به صورت غیر‌انتفاعی  تأسیس شده  تا ذی‌نفعان درگیر تجارت جهانی بتوانند با ساده‌سازیِ عملیات به استقبال تحول دیجیتالی بروند.

بر اساس این گزارش سهامداران این شبکه شرکت‌های بزرگ حمل و نقل و پایانه‌های جهانی مانند گروه کشتیرانی و بندری COSCO، هاپاگ لوید، بنادر هاچیسون، OOCL، بندر چینگ دائو SPG، گروه بین‌المللی PSA و بندر بین‌المللی شانگ‌های و… هستند.

بر اساس این گزارش این شبکه اعلام کرد که در ماه‌های آینده شرایط عضویت نمایندگان و اعضای شرکت‌های حمل ‌و نقلی را اعلام خواهد کرد.

در اساسنامه این شبکه آمده است افرادی که قصد دارند سهامدار (GSBN) شوند باید با امضای توافقنامه گام اولیه را برای استفاده از خدمات این شبکه بردارند.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

۲۰ فرودین زمان اتمام صید ماهیان استخوانی دریای خزر / کاهش ۱۵ درصدی صید ماهیان دریای خزر

د فروردین 16 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه مختار آخوندی در گفتگو با خبرنگار مرین‌پرس اظهار داشت: بر اساس تقاضای صیادان و با توجه به کاهش صید ماهیان استخوانی دریای خزر، مطالعات کارشناسی جهت اعلام زمان پایان صید در استان‌های شمالی کشور از سوی سازمان شیلات ایران صورت گرفت. مدیر کل دفتر امور صید […]

همچنین بخوانید: