از سرگیری سفر دریایی بندر شهید باهنر به شارجه بعد از 2 سال وقفه

زمان مطالعه: 1 دقیقهخط مسافری دریایی بندر شهید باهنر به شارجه بعد از دو سال وقفه دوباره آغاز بکار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، حمیدرضا محمد حسینی تختی؛ مدیراداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان اظهار داشت: به دلیل شرایط متاثر از شیوع ویروس کرونا فعالیت خط مسافری دریایی بندر شهید باهنر به شارجه که پیش از این به صورت پایدار انجام می شد از اسفند ماه سال 98 متوقف شده بود که با بهبود شرایط و تزریق واکسیناسیون از سرگیری فعالیت این خط در دستورکار قرار گرفت.

 

وی افزود: پس از انجام فرآیند قانونی، نخستین شناور فردا( ۷ بهمن)  بندرشهید باهنر را به مقصد شارجه امارات ترک خواهد کرد.

 

مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق استان هرمزگان با تاکید بر این موضوع که لازمه سفر انجام واکسیناسیون کامل و همراه داشتن پاسخ تست PSR با اعتبار ۷۲ ساعت است، تصریح کرد: مسافران باید هنگام حضور در ترمینال و در طول سفر همه پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

 

محمد حسینی تختی طول مدت سفر دریایی از بندرشهید باهنر به شارجه را 6 ساعت در شرایط مطلوب آب و هوایی عنوان کرد و افزود: بر اساس پیش بینی صورت گرفته انجام این سفر دریایی دو بار در هفته و با یک فروند شناور مسافری تندرو به ظرفیت۲۰۰ نفر انجام می شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

غفلت بزرگ در بنادر شمالی؛ ضعف در خدمات ترانزیتی

س بهمن 5 , 1400
زمان مطالعه: 1 دقیقه مرین‌پرس یک کارشناس حمل و نقل معتقد است بزرگترین غفلتی که ایران در مورد دریای خزر انجام داده عدم سرمایه گذاری در دریای خزر و ارائه ندادن خدمات ترانزیتی مناسب به کشورهای صادر کننده کالا است. به گزارش تین نیوز، وی در بخش نظرهای کاربران این […]