اسکورت مستقیم و غیرمستقیم کشتی‌های تجاری توسط ناوشکن‌های نیروی دریایی ارتش/ سربازان نیروی دریایی ارتش در هر اقیانوسی که لازم باشد حاضر می‌شوند

زمان مطالعه: 1 دقیقهفرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ما در هر نقطه از اقیانوس‌ها لازم باشد حاضر می‌شویم و از اقتدار کشور دفاع می‌کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و‌ دریانوردی، شهرام ایرانی در مراسم روز جهانی دریانورد، تصریح کرد: اسکورت مستقیم و غیرمستقیم کشتی‌های تجاری توسط ناوشکن‌های نیروی دریایی ارتش، و این در حالی است که نیروهای ما در اقیانوس هند مستقر هستند و امنیت را برقرار می‌کنند.

وی ادامه داد: سربازان مردم در نیروی دریای ارتش با هرگونه کج خلقی با اقتدار مبارزه می‌کنند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر کمک رسانی سربازان نیروی دریایی ارتش به سایر شناورهایی که در دریا گرفتار می‌شوند گفت: گرچه شناورهای خودشان در همان حوالی هستند ولی غیرت ندارند و ما به آنها کمک می‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه سربازان نیروی دریایی ارتش در هر اقیانوسی که لازم باشد حاضر می‌شوند، تصریح کرد: ایرانی‌ها فقط و فقط حافظ صلح هستند و خواهان جنگ نیستند مگر اینکه دشمنان ما بالاتر از قد و قواره خود حرف بزنند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با گرامیداشت دریانوردان جان باخته سانحه سانچی گفت: این دریانوردان تا آخرین لحظه جان خود ایستادند گرچه می‌دانستند جان خود را فدا خواهند کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

کشتی توقیف شده ایران در یونان آزاد شد/ حرکت شناور ایرانی برای دریافت محموله نفتی/ دریانوردان ایرانی با وجود مخاطرات متعدد با شجاعت به فعالیت خود ادامه داده اند/ کشور به ۵ هزار نیروی افسر دریایی نیاز دارد

د تیر 6 , 1401
زمان مطالعه: 1 دقیقه معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه کشتی توقیف شده ایران در یونان آزاد شد، گفت: دریانوردان ایرانی با وجود تحریم‌ها و مخاطرات متعدد با شجاعت و رشادت به فعالیت خود ادامه داده‌اند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی […]
علی اکبرصفایی، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، روز جهانی دریانورد، نفتکش توقیف شده، یونان، شناور ایرانی