برای صدور مجوز فعالیت شناورهای کروز هیچ مشکلی نداریم

زمان مطالعه: 1 دقیقه

برای صدور مجوز فعالیت شناورهای کروز هیچ مشکلی نداریم

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، گفت: از تمام سرمایه‌گذاران بخش خصوصی که مالک کشتی در هر کلاسی و متقاضی جهت انجام فعالیت‌های توریسم دریایی هستند، استقبال و حمایت خواهیم کرد.
به گزارش اقتصادسرآمد، حجت الله عبدالملکی به مانا اظهار داشت: مجوز تردد کشتی‌های کروز در مناطق آزاد کیش، قشم و چابهار به عهده دبیر‌خانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی است و ما برای صدور مجوز هیچگونه مشکلی نداریم.
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، ادامه داد: ما از تمام سرمایه‌گذاران بخش خصوصی که مالک کشتی در هر کلاسی و متقاضی جهت انجام فعالیت‌های توریسم دریایی هستند، استقبال و حمایت خواهیم کرد.
وی خاطرنشان ساخت: تعداد زیادی از بسته‌های سرمایه‌گذاری تهیه شده در اطلس جامع سرمایه‌گذاری گردشگری مناطق آزاد کشور به موضوع گردشگری دریایی و فعالیت انواع شناور‌های تفریحی اختصاص دارد.
عبدالملکی در خصوص فعالیت شناور‌های کروز در مسیر‌های بین‌المللی نیز گفت: در بخش بین‌المللی اخذ مجوز‌های لازم از کشور مقصد به عهده سرمایه‌گذار بخش خصوصی است که در صورت عدم وجود مشکل قانونی، مشکلی برای تردد وجود ندارد.
به گفته دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، در زمینه فعالیت در آب‌های داخلی که مسئولیت و اخذ مجوز‌های آن به عهده مناطق آزاد کشور است مشکلی وجود ندارد.

بازنشر مرین‌پرس به نقل از اقتصاد سرآمد

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

صادرات ۱۲ هزار تن میگوی پرورشی بوشهر به ۱۸ کشور آسیایی و اروپایی

د بهمن 30 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه مدیرکل دامپزشکی استان بوشهر از صادرات ۱۲ هزار تُن میگوی پرورشی این استان به ۱۸ کشور آسیایی و اروپایی خبر داد و گفت: علاوه بر این سه هزار تُن انواع ماهیان دریایی استان بوشهر صادر شده است.به گزارش اقتصادسرآمد، مهدی تنگستانی مکان در گفتگو با خبرنگار […]

همچنین بخوانید: