مرین‌پرس > استان‌های ساحلی > مازندران > بازدید فرمانده کل ارتش از پایگاه دریایی شرق کاسپین
کد خبر: 10614 تاریخ انتشار: مهر 3, 1399

بازدید فرمانده کل ارتش از پایگاه دریایی شرق کاسپینزمان مطالعه: 1 دقیقه

امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش با حضور در پایگاه دریایی شرق خزر شهید بایندر مستقر در امیرآباد مازندران، ضمن دیدار با کارکنان، از قسمت های مختلف آن بازدید کرد.

به گزارش مرین‌پرس، امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در بازدید سرزده، ضمن دیدار با کارکنان پایگاه دریایی شرق کاسپین شهید بایندر مستقر در امیرآباد؛ از قسمت های مختلف پایگاه بازدید کرد.

امیر سرلشکر موسوی در این دیدار و در جمع کارکنان این پایگاه ضمن خدا قوت و تسلیت به مناسبت شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش، گفت: محوریت اداره مجموعه ها و پایگاه های نظامی باید بر اساس دین و اخلاق باشد و اخلاق و دین، باید محور حکومت و فرماندهی باشد.

وی تاکید کرد: باید به موضوع معنویت و نماز اول وقت توجه ویژه ای داشت و فرماندهان صداقت و درستی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

فرمانده کل ارتش همچنین گفت: روحانیون و همه فرماندهان باید دیدار چهره به چهره با کارکنان پایور و وظیفه را در امور فرماندهی به عنوان تکلیف خود قرار دهند، زیرا اثرگذاری آن هزار برابر بهتر و برتر از روش های دیگر است.

امیر سرلشکر موسوی با اشاره به موضوع معیشت تاکید کرد: برابر برنامه ریزی های بعمل آمده، کارکنان آجا با کمک بنیاد تعاون ارتش باید صاحبِ خانه شخصی شوند و به فرموده مقام معظم رهبری، باید به وضعیت معیشت کارکنان توجه ویژه و خاصی داشته باشیم که ان‌شاءالله خبرهای خوبی در راه است.

فرمانده کل ارتش در پایان ضمن ارزیابی توانمندی ها و آمادگی عملیاتی مجموعه، از یگان‌های مستقر در پایگاه اعم از سایت راداری، عملیات ویژه، آشپزخانه، گروهان سربازی، نمازخانه و اسکله ناوتیپ سطحی بازدید کرد.

همچنین امیر سرلشکر موسوی، به مناسبت دهم شهریور روز پدافند هوایی، بطور سرزده در ایستگاه پدافند هوایی بهشهر حضور یافت و ضمن خدا قوت این روز را به آن‌ها تبریک گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چین بزرگترین نیروی دریایی جهان را دارد

پ شهریور 13 , 1399
وزارت دفاع آمریکا در گزارش سالانه خود درباره امور نظامی چین تاکید کرد که این کشور بزرگترین نیروی دریایی جهان را با در اختیار داشتن صدها کشتی جنگی و زیردریایی دارد.