مقابله با تهدیدات موشکی و دریایی از اولویت های نیروی مسلح است

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش با اشاره به اینکه دشمن جرأت نزدیک شدن به آب‌های ساحلی ایران را ندارد گفت: مقابله با تهدیدات موشکی و دریایی از اولویت های نیروی مسلح است.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش امیر احمدرضا پوردستان
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 به گزارش مارین‌پرس، امیر احمدرضا پوردستان در حاشیه دیدار با خانواده شهید هاشمی نیا از شهدای ناوچه کنارک با اشاره به اینکه نیروی دریایی در حفظ امنیت کشور از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است، اظهار داشت: یکی از اولویت‌های نیروهای مسلح مقابله با تهدیدهای موشکی و دریایی است.

پور دستان افزود: تدبیرهای لازم برای خدمت به خانواده‌های شهدای ناوچه کنارک توسط فرماندهی کل ارتش اندیشیده شده و مجروحان حادثه در کمترین زمان ممکن به مراکز درمانی ارتش منتقل و تعدادی مرخص و تعداد کمی هم تحت مداوا هستند.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش با اشاره به اینکه سپاه و نیروی دریایی ارتش با هم افزایی و یک وحدت شرایطی را فراهم کرده‌اند که دشمن جرأت نزدیک شدن به آب‌های ساحلی ایران را ندارد بیان داشت: با انجام رزمایش‌ها و عملیات‌های میدانی سربلندی و اقتدار نیروی دریایی را فراهم می‌کنیم.

وی عنوان داشت: در حوزه دفاعی دفاعی به درجه‌ای رسیده‌ایم که توان ایستادگی در برابر تهدیدات منطقه‌ای و فرامنطقه ای را داریم و هر گونه تهدید از هوا، زمین و دریا را با قوت پاسخ خواهیم داد.

بر اساس این گزارش امیر احمدرضا پوردستان با حضور در شهرستان پاکدشت با خانواده شهید هاشمی خواه یکی از شهدای ناوچه کنارک دیدار کرد و در این دیدار امام جمعه، فرماندار، فرمانده نیروی انتظامی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از خانواده شهدا و جانبازان شهرستان پاکدشت امیر پوردستان را همراهی کردند.

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

شکیلا لشکری

دانشجوی دکتری فیزیک دریا -  سردبیر مرین‌پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بازسازی پهلوگیر اسکله نفتی لاوان و جلوگیری از توقف صادرات فرآورده‌های نفتی+فیلم

س تیر 10 , 1399
پهلوگیر سکوی B3 اسکله نفتی لاوان با موفقیت تعمیر و بازسازی و از توقف صادرات فرآورده‌های نفتی جلوگیری شد.
بازسازی پهلوگیر اسکله نفتی لاوان در شرکت نفت فلات قاره

شاید برای شما جالب باشد