آغاز بهره‌برداری و اجرای چهار طرح در بندر بوشهر

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: بهره برداری و اجرای چهار طرح توسعه بندر بوشهر همزمان با سفر رئیس جمهور به استان و با حضور وزیر راه و شهرسازی آغاز می‌شود.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مارین‌پرس ، سیاوش ارجمند زاده عنوان کرد: : یکی از طرح‌هایی که به بهره‌برداری می‌رسد، اسکله ۵۰ هزار تنی کانتینری مجتمع بندری نگین است که با اعتبار بیش از ۹۰ میلیارد تومان به همت بخش خصوصی ساخته شده است.

وی ادامه داد: دومین طرح نیز لایروبی پای اسکله مجتمع بندری نگین به حجم یک میلیون متر مکعب و با عمق ۱۲.۵ متر است که سازمان بنادر و دریانوردی با اعتبار بیش از ۳۰ میلیارد تومان آن را اجرا کرده است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر بااشاره آغاز اجرای دو طرح با حضور وزیر راه و شهرسازی در بندر بوشهر، بیان کرد: یکی از طرح‌ها ساخت جاده دسترسی جزیره نگین به طول ۹ کیلومتر و یک پل به طول ۱۷۶ متر است که با هزینه ۶۳ میلیارد تومان از اعتبارات سازمان بنادر و دریانوردی ایجاد می‌شود.

ارجمند زاده عنوان کرد: دیگر طرحی که اجرای آن آغاز می‌شود، طرح لایروبی کانال داخلی و خارجی دسترسی بندر بوشهر است که با حجم ۵ میلیون و ۷۵۰ متر مکعب و سرمایه گذاری ۱۹۰ میلیارد تومانی سازمان بنادر و دریانوردی اجرا خواهد شد.

آخرین اخبار دریایی:

شکیلا لشکری

دانشجوی دکتری فیزیک دریا -  سردبیر مرین‌پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تمرکز ویژه سازمان بنادر بر توسعه صنعت گردشگری دریایی با هدف اشتغال‌زایی

ش اسفند 25 , 1397
عضو هیات عامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: سازمان طی یک سال و نیم گذشته در ادامه اتفاقات قبلی در این مجموعه نگاه ویژه‌ای به توسعه زیرساخت‌های گردشگری داشته و دستاوردهای خوبی را در این خصوص شاهد هستیم.
محمدرضا اله یار - معاون سازمان بنادر و دریانوردی

شاید برای شما جالب باشد