دیدار شهردار خارک با استاندار بوشهر/ مذاکره برای خرید کشتی

شهردار جزیره خارگ با استاندار بوشهر دیدار و درباره مشکلات تردد جزیره خارگ با وی گفت‌وگو کرد.

دیدار شهردار خارک با استاندار بوشهر/ مذاکره برای خرید کشتی
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مارین‌پرس، در این دیدار که در حاشیه همایش شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان بوشهر صورت پذیرفت شهردار خارک فرصت را غنیمت شمرده و پیرامون مشکلات تردد جزیره و خرید شناور دریایی با استاندار بوشهر به گفت‌وگو و تبادل نظر پرداخت.

در این دیدار که پیرو نشست اخیر شهردار و اعضای شورای‌شهر خارک با استاندار بوشهر صورت پذیرفت عبدالحمید صفایی؛ شهردار خارک ضمن تشریح وضعیت و ارائه گزارش درباره پیگیری انجام گرفته پیرامون خرید کشتی و اخذ تسهیلات از طریق سازمان شهرداری‌ها و اداره بندر  به جناب استاندار مقرر شد جلسه‌ای مشترک در دفتر استاندار با حضور شهردار و اعضای  شورای‌شهر و مدیرکل بنادر تشکیل و درباره چگونگی و نحوه اعطا تسهیلات به بخش‌خصوصی یا شهرداری برای خرید کشتی مذاکره و تصمیم‌گیری شود.

مدیریت شهری خارک با تاکید بر اهمیت برطرف‌سازی معضل تردد مردم جزیره خارک  اذعان کرد: پس از جلسه‌ای که به اتفاق اعضای شورای‌شهر خارگ با استاندار بوشهر در ابتدای سال‌جاری برگزار شد، نشست ویژه‌ای را درباره مشکلات تردد با مدیرکل اداره بنادر و دریانوردی استان برگزار کردیم. بررسی جوانب و تحلیل راهکارهایی که در این جلسه صورت گرفت به هم‌افزایی منتج شد تا بتوان با بکارگیری همه ظرفیت‌های موجود، موانع و مشکلات چندین ساله مردم شریف جزیره خارک در حوزه تردد را از پیش رو برداریم.

آخرین اخبار دریایی:

شکیلا لشکری

دانشجوی دکتری فیزیک دریا -  سردبیر مرین‌پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

به آب انداخته شدن طویل ترین شناور زیرسطحی دنیا

ش اردیبهشت 7 , 1398
زیردریایی بلگورود به عنوان جوان‌ترین عضو نیروی دریایی فدراسیون روسیه به آب انداخته شد. این زیردریایی که ماموریت بسیار مهلکی دارد، طویل‌ترین شناور زیرسطحی در دنیاست و به لطف راکتور هسته‌ای خود می‌تواند سال‌ها بی‌نیاز از سوخت‌گیری دریانوردی کند.

شاید برای شما جالب باشد