کارگروه تخصصی رفع مشکلات پروژه مجتمع بندری نگین بوشهر تشکیل شود

استاندار بوشهر گفت: کارگروه تخصصی برای رفع مشکلات تسریع در اجرای پروژه مجتمع بندری نگین تشکیل شود.

عبدالکریم گراوند-عبدالکریم گراوند - استاندار بوشهر
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مارین‌پرس، عبدالکریم گراوند در نشست برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر با تبریک دهه امامت و ولایت با تاکید بر گره‌گشایی در اجرای طرح‌های توسعه‌ای خاطرنشان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی در توسعه استان بوشهر ضمن گره‌گشایی باید موانع را برطرف کنند.

گراوند بر اجرای پروژه پیست قایقرانی بوشهر تاکید کرد و اظهار داشت: این پروژه که از مصوبات سفر استانی رئیس جمهور و اعتبارات آن ابلاغ شده است باید اجرایی شود.

استاندار بوشهر با تاکید بر تسریع اجرای پروژه‌های مهم، اساسی و حیاتی استان گفت: پروژه راه‌آهن استان که از اصلی و مهم‌ترین طرح‌ها محسوب می‌شود باید اجرای آن سرعت و شتاب بیشتری بگیرد تا یکی از مطالبات مهم و به حق مردم که در توسعه استان بوشهر نقش اساسی دارد محقق شود.

افزایش 50 هزار تنی ظرفیت پهلوگیری شناورها

وی، یکی از ظرفیت‌های مهم استان بوشهر را بنادر و تجارت دریایی دانست و تصریح کرد: اجرای طرح مجتمع بندری نگین یکی از طرح‌های مهم در توسعه استان است که ظرفیت پهلوگیری شناورها در اسکله بندر بوشهر تا ۵۰ هزار تن افزایش می‌دهد.

استاندار بوشهر اجرای طرح‌های اسکله‌سازی، راه دسترسی به بندر نگین و لایروبی حوضچه این بندر را از جمله پروژه‌ها دانست و افزود: مردم استان بوشهر انتظار دارند این پروژه هر چه زودتر تکمیل و راه‌اندازی شود چراکه این پروژه در رونق اقتصادی، تجارت و اشتغال‌زایی بسیار مهم و تأثیرگذار است.

گراوند با تاکید بر تشکیل کارگروه تخصصی برای رفع مشکلات تسریع در اجرای پروژه مجتمع بندری نگین گفت: پروژه‌های مهم و حیاتی از جمله اسکله‌سازی، توسعه بنادر، سدسازی، راهسازی، بزرگراه‌ها و راه‌آهن باید با توجه ویژه انجام شود و ایجاد وقفه در اجرای آنها از هیچ مدیری پذیرفته نمی‌شود.

آخرین اخبار دریایی:

شکیلا لشکری

دانشجوی دکتری فیزیک دریا -  سردبیر مرین‌پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

۳۰۰۰ تُن «میگو» در قشم تولید می‌شود

ش مرداد 11 , 1399
مدیر شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: چرخه ۶۰۰ میلیارد ریالی در حوزه مولدسازی میگو طی ۲ سال آینده در جزیره قشم ایجاد می‌شود.
صنعت پرورش میگو در ایران

شاید برای شما جالب باشد