چالش‌ها و راهکارهای پیش روی صنعت دریایی ایران

کتاب الکترونیکی «چالش ها و راهکارهای پیش روی صنعت دریایی ایران» با تمرکز بر آموزش، پژوهش و فناوری برای اولین بار در کشور منتشر شد.

کتاب الکترونیکی «چالش‌ها و راهکارهای پیش روی صنعت دریایی ایران»
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 به گزارش مارین‌پرس، رضا محمدعلی بیگی کارشناس صنایع دریایی و مولف کتاب «چالش ها و راهکارهای پیش روی صنعت دریایی ایران» در این باره گفت: این کتاب ثمره چهار سال مطالعه و پژوهش بنده در حوزه آموزش، پژوهش و فناوری های سبز یا دوستدار محیط زیست با تمرکز بر صنعت حمل و نقل دریایی است.

وی افزود: بررسی اقدامات ذینفعان صنعت دریایی ایران در حوزه پژوهش،آموزش و فناوری به منظور بهبود نقش و جایگاه این صنعت در گستره بین الملل، مطالعه و مقایسه نتایج و اهداف در نظر گرفته شده برای این اقدامات با اهداف مشابه در کشورهای توسعه یافته و نهادهای بین المللی مربوطه، شناسایی و ارزیابی ضعف‌ها و نواقص اقدامات انجام گرفته و در پایان یافتن راهکارها به منظور دستیابی به جایگاه مطلوب و افزایش نقش ایران در صنعت دریایی جهان، از جمله موضوعاتی است که در این کتاب و در قالب 400 صفحه تصاویر رنگی و جذاب همراه با متن‌های کوتاه و اثرگذار به آن پرداخته شده است.

بیگی عنوان کرد: این عنوان کتاب و در قالب این نوع فرمت(تصویر و متن) برای اولین بار در کشور تهیه شده است.

وی اظهار کرد: امیدوار م خواندن محتویات این کتاب الکترونیکی توسط مسئولیان شاغل در صنعت دریایی ایران باعث شود تا نقش و جایگاه صنعت دریایی ایران در گستره بین الملل بیش از گذشته و در کوتاهترین زمان ممکن تقویت شود.

بر اساس این گزارش، تمامی تصاویر به کار رفته در این کتاب توسط مولف طراحی شده و نیز تلاش شده تا با جذاب ترین رنگ ها و متن ها، موضوعات به مخاطب انتقال داده شود.

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

شکیلا لشکری

دانشجوی دکتری فیزیک دریا -  سردبیر مرین‌پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دریانوردی؛ مهمترین عاملی که بوشهر را به کانون اصلی تجارت بدل ساخت

ش آبان 17 , 1399
بوشهر یکی از مهمترین بنادر تجاری خلیج فارس محسوب می شود که به لحاظ دریانوردی فراز و فرودهای فراوانی پشت سر گذاشته است اما هیچگاه رونق خود را به کلی از دست نداده و همواره به عنوان کانون اصلی تجارت ایران محسوب می شود.
تعامل شهر و بندر در بندر بوشهر

شاید برای شما جالب باشد