تقدیر وزرای کار و نفت از عملکرد مدیرعامل شرکت ملی نفتکش

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تقدیر از عملکرد دکتر حسین شیوا مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران، از جهش جدی این شرکت در زمینه حمل نفت و فرآورده‌های نفتی صادراتی کشور در این دوره جدید مدیریتی خبر داد.

تعمیر نفتکش آرتاویل شرکت ملی نفتکش در ایزوایکو
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مرین‌پرس، حجت اله عبدالملکی به جهش در برخی واحدهای اقتصادی و‌ تولیدی کشور از جمله شرکت ملی نفتکش ایران اشاره کرد و افزود: در شرکت ملی نفتکش ایران یک جهش جدی در بحث حمل نفت و فرآورده‌های نفتی رخ داد تا جایی که وزیر نفت نیز در تماس با بنده بابت این موضوع تشکر کردند چرا که همیشه در ادوار گذشته مشکل حمل نفت خام و فرآورده را داشتیم.

وی با بیان اینکه در دوره مدیریتی جدید یک مدیر عامل انقلابی کار بلد را در رأس شرکت ملی نفتکش ایران گذاشتیم، گفت: این عزیزان کل ناوگان را بسیج کردند و برای کمبود ناوگانی که دارند، خودشان کشتی نفتکش اجاره می‌کنند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: مسأله حمل نفت به پالایشگاه‌ها و رساندن به مشتریان خارجی که یکی از مشکلات و گره‌های اساسی در تحریم‌های نفتی بوده در همین ماه‌های اخیر حل شده است.

به گزارش مرین‌پرس، حسین شیوا در آبان ماه امسال به عنوان مدیرعامل شرکت ملی نفتکش منصوب شد. وی دارای دکترای مدیریت سیستم‌ها از دانشگاه جامع امام حسین (ع) و  کارشناسی ارشد مهندسی دریا از دانشگاه شهید چمران اهواز است. 

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

شکیلا لشکری

دانشجوی دکتری فیزیک دریا -  سردبیر مرین‌پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ارائه روشی نوین برای استخراج فرم بدنه بهینه شناور سه بدنه

ش بهمن 23 , 1400
محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به ارائه روشی نوین برای استخراج فرم بدنه بهینه هیدرودینامیکی برای یک شناور تریماران جابجایی نظامی/مسافربری سرعت بالا شدند.
ارائه روشی نوین برای استخراج فرم بدنه بهینه شناور سه بدنه

شاید برای شما جالب باشد