نیاز صیادان جزیره کیش تامین خواهد شد

مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه‌های منطقه آزاد کیش از ارتقای امکانات و زیرساخت‌های بندرصیادی کیش در جهت تامین مطالبات صیادان خبرداد.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مارین‌نیوز، در نشستی موضوعات مربوط به بندر صیادی جزیره کیش و نیاز صیادان این جزیره با حضور شیخ یعقوب شمس امام جمعه اهل سنت کیش، علی عرب مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر وفرودگاه‌های منطقه آزاد کیش و رئیس شورای شهر کیش بررسی شد.

دراین نشست شمس با تقدیر از تلاش‌های علی عرب در تامین مطالبات صیادان گفت: با اجرای طرح‌های عمرانی و توسعه‌ای متعدد، بندر صیادی کیش نسبت به گذشته از امکانات بهتری برخوردار است و بخش زیادی از مطالبات صیادان درخصوص امکانات سخت افزاری وخدمات تامین شده است.

عبدالنبی شرفی، رئیس شورای شهر کیش هم در این نشست با بیان اینکه ارتقای وضعیت بندر صیادی کیش و تامین نیاز صیادان جزیره کیش هدف اصلی برگزاری این نشست است، گفت: نصب امکانات آتش نشانى روى اسکله، اختصاص زمین براى سردخانه و فروشگاه، افزایش پارکینگ هاى شناور برای قایق ها، تجهیز پارکینگ خشکى به امکانات شست‌وشوی قایق‌ها، تخلیه اسکله از شناورهاى توقیفى و اختصاص انشعاب برق براى شناورها از مطالبات تعاونی صیادان کیش بود که درجلساتی با شورای شهر مطرح شده است.

وی افزود: تعیین تکلیف وضعیت دفتر تعاونی صیادان نیز از دیگر مواردی است که تعاونی صیادان پیگیری می‌کند و با توجه به رویکرد مثبت تیم مدیریتی شرکت توسعه ومدیریت بنادر و فرودگاه‌های منطقه آزاد کیش این مطالبات دردست بررسی است.

منبع: دنیای اقتصاد

همچنین بخوانید:

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

شکیلا لشکری

دانشجوی دکتری فیزیک دریا -  سردبیر مرین‌پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اسکله منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس توسعه خواهد یافت

س مرداد 1 , 1398
باتایید سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) و حمایت بخش خصوصی زمینه طرح توسعه اسکله اختصاصی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس با هدف خدمات رسانی مناسب به واحدهای فولادی مستقر این منطقه فراهم شده است.
اسکله منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

شاید برای شما جالب باشد