دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر میزبان سومین دوره مسابقات ملی شناورهای کارتنی

به همت انجمن علمی کشتی سازی و با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و با هدف پرورش استعدادها و خلاقیتها ، تقویت کار گروهی و همچنین ایجاد فضای پر شور و نشاط در بین دانشجویان با رقابت در یک عرصه علمی – فرهنگی و هنری، سومین دور از مسابقات شناورهای کارتنی در اسفندماه ماه 1398 به میزبانی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر و با حضور دانشجویان سراسر کشور برگزار می شود.

سومین دوره مسابقات شناورهای کارتنی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مارین‌پرس، شایان ذکر است که اولین دور این مسابقات در سطح دانشگاه در سال 1396 و دومین دور آن در سال 1397 و در سطح دانشگاه های استان خوزستان و با استقبال بی نظیر دانشجویان در محل رودخانه اروند صغیر واقع در جزیره مینو به اجرا درآمد .

بر اساس اعلام دبیرخانه مسابقات ، دانشجویان علاقمند از دانشگاه های سراسر کشور اعم از دولتی ، آزاد و غیره تا تاریخ 15 بهمن ماه می توانند فرم تقاضای شرکت در مسابقه را اینجا تکمیل و یا جهت اطلاعات بیشتر با دبیرخانه مسابقات به شماره  06153534115 تماس حاصل فرمایند.

منبع: دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر

آخرین اخبار دریایی:

شکیلا لشکری

کارشناسی ارشد فیزیک دریا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

۵ زیردریایی برتر که جهان را ظرف ۳۰ دقیقه نابود می‌کنند

پ بهمن 10 , 1398
نشنال اینترست از پنج زیردریایی مرگبار جهان شامل یک کشتی استراتژیک کلاس «بوری» روسیه پرده برداشت که دارای ۱۶ موشک بالستیک قاره‌پیما با برد تا ۸۰۰۰ کیلومتر است.