کشف ۲۱۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در بندر کنگان

کشف ۲۱۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در بندر کنگان

به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، سرهنگ ستاد یدالله شرفی با اشاره به شناسایی کشتی حامل سوخت قاچاق در خلیج‌فارس اظهار داشت: با رصد و اشراف اطلاعاتی مرزبانان پایگاه دریابانی بندر کنگان یک کشتی حامل سوخت قاچاق در خلیج‌فارس محدوده آب‌های بندر کنگان توقیف شد.
وی افزود: این کشتی که با خریداری سوخت از شناور‌های صیادی و تجاری بنادر جنوبی در حال انتقال به کشور‌های همسایه بود با رصد اطلاعاتی و همکاری منطقه چهارم دریایی سپاه پاسداران توقیف شد.
فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: این کشتی حامل ۲۱۵ هزار لیتر سوخت گازوئیل قاچاق بوده که در همین رابطه ۹ نفر به مراجع قضایی معرفی شدند.
شرفی تصریح کرد: بر اساس نظر کارشناسان مبلغ ۵۰ میلیارد ریال برآورد سوخت و کشتی فاقد مجوز بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال برآورد شد.
فرمانده مرزبانی استان بوشهر ضمن تقدیر از همکاری منطقه چهارم دریایی سپاه پاسداران گفت: عزم مرزبانان در راستای مبارزه با قاچاق جدی است و با تمام توان در این رابطه برخورد خواهد شد.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

علل انصراف اپراتور‌های بزرگ کانتینری برای افزایش نرخ عمومی حمل کانتینر

ش خرداد ۶ , ۱۴۰۲
به گزارش گروه بین‌الملل مانا سایت container-news گزارش داد: شاخص حمل‌و‌نقل کانتینری شانگهای (SCFI) در ماه گذشته میلادی ۶ درصد با کاهش مواجه شد و دستاورد‌های مربوط به ماه آوریل را  کمرنگ ساخت و در ماه می‌نیز با کاهش شاخص‌ها  نتوانست در حد و  اندازه دلخواه اپراتور‌های کانتینری ظاهر شوند. […]