مروری بر زندگی‌نامه مدیر خستگی ناپذیر و فقید روابط عمومی نیروی دریایی راهبردی ارتش

مرحوم رضا اقصامی، مدیر فقید روابط عمومی نیروی دریایی راهبردی ارتش متولد سال 1355 شهرستان خمین بود که متاسفانه در سال 1399 درگذشت.

مرحوم رضا اقصامی مدیر روابط عمومی نیروی دریایی راهبردی ارتش
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش مرین‌پرس، رضا اقصامی در سال 1355 در شهرستان خمین به دنیا آمد. تحصیلات خود را در این شهر گذراند. پس از اخذ دیپلم، وارد دانشگاه شده و در رشته کارگردانی از دانشگاه تهران فارغ‌التحصیل شد. در سال 1384 در سازمان عقیدتی سیاسی استخدام و به جمع کارکنان معاونت فرهنگی اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی پیوست.

مرحوم رضا اقصامی انسانی پرتلاش، پیگیر و ارتباط‌مدار بود که در طول سال‌ها خدمت صادقانه در حوزه ارتباطات و روابط عمومی نیروی دریایی ارتش و همچنین مسئولیت‌های اجتماعی، منشأ خدمات شایسته و ماندگاری در راستای اعتلای اعتبار کانون جوش‌وخروش، مناطق نیروی دریایی راهبردی بود. او در سمت‌های رئیس امور هنری، رئیس گروه تلویزیونی، مدیرکل روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، خدمات ارزنده‌ای ایفا کرد و بیش از ‌صد مستند تلویزیونی در نیروی دریایی ارتش و کارگردانی فیلم مروارید محرم را از خود به یادگار گذاشت.

رضا اقسامی روابط عمومی نیروی دریایی ارتش در مراسم فرماندهان

خوش‌فکر، نیک‌روش، جدی، دقیق و نکته‌بین از ویژگی‌های مدیریت وی

او که سابقه‌ای درخشان در فعالیت رسانه‌ای داشت، در سال‌های گذشته و اخیر مدیری خوش‌فکر، نیک‌روش، جدی، دقیق و نکته‌بین بود. به کارش عشق می‌ورزید و به گواهی همراهان حرفه‌ای، همواره در انعکاس فعالیت‌های نیروی دریایی راهبردی ارتش ج.ا.ا در عرصه‌های مختلف در سطح کشور می‌اندیشید.

او مصداق بارز یک فعال جهادگر و روشن‌بین بود و همچون یک الگو تا ابد یاد و خاطره او در قلب و ذهن خانواده بزرگ نیروی دریایی ارتش باقی خواهد ماند.

تلاش مجدانه، صداقت، مردم‌داری، اخلاق‌مداری، ارتباط بهینه با سازمان‌ها و اصحاب رسانه، تعهد و دلسوزی، از صفات برجسته این همکار فقید بود که یاد و خاطره و زحمات بی‌شائبه او را، در حافظه تاریخی نیروی دریایی راهبردی، ماندگار خواهد کرد. سرانجام این همکار خستگی‌ناپذیر و فداکار، پس از سال‌ها فعالیت و تلاش در سنگر تبلیغ و انعکاس فعالیت‌های عملیاتی، آموزشی و تبلیغی این نیرو که ازجمله یکی از آخرین فعالیت‌های ایشان انعکاس خبری رزمایش مشترک ذوالفقار ارتش بود، و سرانجام به همکاران شهیدش در ارتش سرافراز اسلام پیوست.

آخرین اخبار دریایی:

شکیلا لشکری

دانشجوی دکتری فیزیک دریا -  سردبیر مرین‌پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

«سردار سید حسین هوشی سادات» فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) شد

س اسفند 12 , 1399
با حکم فرمانده کل سپاه سردار سرتیپ سید حسین هوشی سادات به سمت فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) سپاه منصوب شد.
سردار سرتیپ دوم پاسدار سید حسین هوش السادات فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا

شاید برای شما جالب باشد