نمره مثبت ممیزان ایتالیایی به صحت سنجی و شفافیت فرآیندها در سازمان بنادر

مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر گفت: این ادره کل بر اساس گزارش ممیزی صورت گرفته توسط موسسه IMQ ایتالیا در ابتدای سال۱۳۹۸، حایز موفقیت در ممیزی سیستم مدیریت کیفیت در نیل به اهداف ISO ۹۰۰۱,۲۰۱۵ شده است.

نادر پسنده مدیر کل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردى
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مارین‌پرس، نادر پسنده افزود: از ۷ نقطه مثبت گزارش شده در ممیزی اخیر سیستم مدیریت کیفیت توسط موسسه  IMQ ایتالیا، بیش از۴ نقطه مثبت به اداره کل امور دریایی سازمان اختصاص یافته است.

پسنده گفت: در ایجاد ساختارها و فرآیندهای مبتنی بر سیستم های مدیریت کیفیت  ISO جهت بهبود بهره وری، صحت سنجی و شفافیت در فرآیندهای فعالیت های سازمانی همواره در راس امور و اهداف اداره کل امور دریایی سازمان بنادر قرار داشته است.

به گفته وی، “ایجاد ساختار جهت بازرسان  کشتی و صدور کارت مهارت” و “ارائه  اطلاعیه نحوه بازرسی قبل از شروع بازرسی به فرماندهان کشتی از طریق سیستم جامع دریایی”، از مهم ترین اقدامات این اداره کل درخصوص افزایش سرعت، دقت و صحت فرآیندها و ارائه خدمات به مشتریان است که در گزارش ممیزان سازمان مورد تائید قرار گرفته است. 

مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر همچنین “افزایش دقت  و امنیت گواهینامه صادره برای کشتی ها از طریق سیستم جامع دریایی و چاپ هولوگرام و QR کد”؛ “استفاده از سیستم  جامع دریایی در تمام فرآیندهای  اداره کل از جمله بازرسی کشتی ها توسط تبلت و دوربین و مستند سازی” و “ارائه  اطلاعیه نحوه  بازرسی قبل از شروع بازرسی به فرماندهان کشتی از طریق سیستم جامع دریایی” را دیگر تمهیدات توسعه ای سازمان بنادر در حوزه سیستم های مدیریت کیفیت برشمرد.

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

شکیلا لشکری

دانشجوی دکتری فیزیک دریا -  سردبیر مرین‌پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نخستین نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید برگزار می‌شود

ی تیر 16 , 1398
رئیس هیئت عامل ایدرو عنوان کرد: این نمایشگاه بزرگترین و مناسب‌ترین آوردگاه ملی برای مذاکرات دو و چند جانبه میان طرفین تقاضا در گروه‌های صنعت خودرو و قطعات آن، لوازم خانگی، صنایع معدنی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، مخابرات و صنایع دریایی با طرفین عرضه نظیر دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی، شرکت‌های دانش بنیان، سرمایه‌گذاران، کارآفرینان و صندوق‌ها و ساختارهای حمایتی و … به کمک واسط های فناوری و صنعتی است.
رونق صنعت کشتی سازی و صنایع دریایی در ایران

شاید برای شما جالب باشد