اعزام هیئت تجاری به نمایشگاه دریایی نوا در روسیه

کریدور صادرات با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری اقدام به اعزام هیئت تجاری به روسیه می کند.

اعزام هیئت تجاری به نمایشگاه دریایی نوا در روسیه
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش مرین‌پرس، نمایشگاه و کنفرانس بین­‌المللی دریایی نوا (NEVA) هر دو سال یک بار در حوزه های زیر برگزار می شود:

  1. کشتیرانی
  2. کشتی­ سازی
  3. صنایع فراساحل
  4. تحقیقات اقیانوسی

این نمایشگاه یکی از سه نمایشگاه برتر دریایی در جهان به شمار می رود و امسال در تاریخ 18تا 21 سپتامبر 2023 برگزار می شود. کشورهای فعال در حوزه ی صنایع دریایی مانند چین، ترکیه، آفریقای جنوبی و بلاروس در این نمایشگاه حضور دارند.

همچنین نهادهای مهم دولتی روسی شزکت کننده در نمایشگاه شامل:

  • وزارت صنعت و تجارت روسیه،
  • اتحادیه کشتی­سازان روسیه (OCK)،
  • کنسرسیوم تولیدکنندگان تجهیزات کشتی،
  • وزارت امورخارجه روسیه،
  • اتحادیه صنعت‏گران و کارآفرینان روسیه

و دیگر شرکت های دریایی روسیه حامیان برگزاری این نمایشگاه هستند. دوسال قبل یعنی در سال 2021 آخرین نمایشگاه نوا روسیه برگزار شد که بیش از 544 شرکت دریایی در آن حضور یافتند. این نمایشگاه 24هزار بازدید کننده از 23 کشور جهان داشت و پیش بینی می شود نمایشگاه امسال که 28-31 شهریور ماه برگزار می شود، شاهد استقبال گسترده تری باشیم.

اعزام هیئت تجاری

برنامه ی اعزام به نمایشگاه های بین المللی یکی از چهار برنامه ی حمایتی مرکز تعاملات از شرکت های دانش بنیان جهت توسعه بازار و صادرات آن هاست. اعزام هیئت تجاری به همراه برگزاری جلسات B2B برای شرکت ها یکی از فرصت های مهم برای آشنایی با تجار و تولیدکنندگان در حوزه های تخصصی کشورهای دیگر است. جهت اطلاع از برنامه های اعزام و دیگر حمایت های مرکز تعاملات از حضور در بازار بین الملل می توانید اینجا را بخوانید.

یکی از برنامه های اعزام مرکز تعاملات در سال جاری مربوط به نوا روسیه است. در این برنامه  اعزام، شرکت های ایرانی علاوه بر حضور در نمایشگاه و بازدید از آخرین دستاوردهای تولیدکنندگان در حوزه ی حمل و نقل دریایی، در نشست های تجاری با صاحبان صنایع دریایی روسیه حضور میابند.

ثبت نام اعزام به روسیه

تجار و صاحبان صنایع در حوزه­های صنایع دریایی، صنایع فراساحل و کشتیرانی می توانند جهت اعزام به این رویداد ثبت نام کنند. متقاضیان جهت ثبت نام از طریق سایت کریدور صادرات به آدرس زیر اقدام کنند:

https://tesc.ir/service/73/1

لازم به ذکر است مهلت ثبت نام محدود و تا تاریخ 10مرداد است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره زیر تماس حاصل نمایید:

02163103315

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تایید طرح طبیعت‌گردی آشوراده در کمیته ملی طبیعت‌گردی

د مرداد 2 , 1402
زمان مطالعه: 2 دقیقه به گزارش مانا، در سیزدهمین نشست کمیته ملی طبیعت‌گردی که با حضور علی‌اصغر شالبافیان معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، حسن اکبری معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط‌زیست و نیز حسین میررجبی معاون حفاظت و امور اراضی سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری […]

همچنین بخوانید: