صدور هشدار دریایی سطح زرد در خلیج‌فارس

زمان مطالعه: 1 دقیقه

صدور هشدار دریایی سطح زرد در خلیج‌فارس

فرج‌الله شکوهی پور در گفتگو با خبرنگار مانا در بوشهر از افزایش سرعت وزش باد و تداوم وزش آن طی روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری در استان بوشهر خبر داد و اظهار داشت: در این راستا با افزایش سرعت وزش باد تا ۴۰ کیلومتر در ساعت هشدار دریایی سطح زرد صادر شده است.

وی با بیان اینکه هشدار دریایی سطح زرد تا ۲۵ آبان در نوار ساحلی استان بوشهر ادامه دارد گفت: ارتفاع موج دریا تا حدود سه متر در خلیج فارس و نوار ساحلی استان بوشهر افزایش می‌یابد.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر منطقه اثر هشدار دریایی سطح زرد را سواحل و فراساحل استان بوشهر اعلام و تصریح کرد: در این شرایط جوی باید از تردد دریایی با شناور سبک پرهیز شود.

شکوهی‌پور اختلال در فعالیت‌های دریایی خلیج فارس، خطر غرق شدن را از مخاطرات هشدار دریایی سطح زرد دانست و افزود: باید در این شرایط تمهیدات لازم برای پیشگیری از هرگونه خسارت احتمالی اندیشیده شود.

منبع

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مزرعه میگوی سعودی که هدف آن تولید 250.000 تن میگو در سال است

س آبان 23 , 1402
زمان مطالعه: 1 دقیقه علیرغم موقعیت بیابانی و ایزوله عربستان، شرکت Naqua – که تولید کننده میگو و ماهی باراموندی در این کشور است –  در حال تأمین بودجه کافی برای دو برابر کردن تولید خود به 250.000 تن تا سال 2030 است. Diego Illingworth ، مدیر عامل Naqua ، […]

همچنین بخوانید: