آماده بهره گیری از سربازان متخصص در تولیدات دریایی هستیم

رئیس سازمان صنایع دریایی گفت: آماده هستیم نیروهای وظیفه‌ای که به این سازمان تخصیص داده می‌شود را با توجه به میزان تحصیلات، رشته تحصیلی و تجارب و مهارتی که دارند بکار گیریم.

دیدار امیر دریادار رستگاری با سردار کمالی
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مارین‌پرس، امیر دریادار رستگاری، رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع صبح امروز با سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح دیدار و گفتگو کرد.

امیر رستگاری در این دیدار با تشریح فعالیت‌های سازمان صنایع دریایی در حوزه‌های گوناگون شناوری، گفت: در سازمان صنایع دریایی با توجه به نیازهای موجود در حوزه سرمایه انسانی برنامه‌ای اتخاذ شده است تا نیروهای وظیفه‌ای که از سوی سازمان نظام وظیفه به این سازمان تخصیص داده می‌شود با توجه به میزان تحصیلات، رشته تحصیلی و تجارب و مهارتی که دارند با ملاحظات حفاظتی مورد بهره برداری قرار گیرند.

وی افزود: در ابتدای افتتاح خط تولید تمام ایرانی موتور الکترو مغناطیس دائم در شهر اصفهان که در سال ۱۳۹۷ انجام شد از نیروهای وظیفه‌ای که در این حوزه آموزش داده شده است و یا مهارت لازم را داشتند بهره بردیم.

رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع گفت: با توجه به کرامت نیروی وظیفه در سازمان صنایع دریایی، برای نیروهای وظیفه سعی شده است از امکانات رفاهی اعم از خوابگاه‌های مناسب، سالن ورزشی و کارشناس مشاور در ستاد و زیر مجموعه‌های این سازمان استفاده شود.

سردار کمالی نیز در این دیدار با ابراز رضایت از بازدیدی که توسط تیم ستاد کل نیروهای مسلح انجام شد از اقدامات انجام شده توسط سازمان صنایع دریایی در حوزه نیروی‌های وظیفه تقدیر کرد.

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

شکیلا لشکری

دانشجوی دکتری فیزیک دریا -  سردبیر مرین‌پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

«حوت» پرسرعت‌ترین اژدر آماده صید ناوهای آمریکایی در خلیج فارس

د اردیبهشت 23 , 1398
پرسرعت‌ترین اژدر جهان با نام «حوت» می‌تواند کابوس هر شب سربازان و خدمه ناوهای آمریکایی مستقر در خلیج فارس باشد چراکه از شلیک تا هدف، زمان مثل باد می‌گذرد.
اژدر حوت؛پرسرعت‌ترین اژدر جهان

شاید برای شما جالب باشد