هدفمندسازی منابع تسهیلات ارزی طرح های دریایی

نشست بررسی وضعیت اعطای تسهیلات به طرح های اقتصاد مقاومتی در حوزه صنایع دریایی توسط صندوق توسعه ملی و از طریق بانک های عامل برگزار شد و فرآیند اعطای تسهیلات ارزی و ریالی به فعالان دریایی مورد بررسی قرار گرفت.

نصب سوپر استراکچر کشتی در حال ساخت ایران شهرکرد در کشتی سازی ایزوایکو
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 به گزارش مارین‌پرس، این جلسه در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت و با حضور مسئول دبیرخانه شورای عالی صنایع دریایی کشور، مدیر کل دفتر سرمایه گذاری و تامین مالی وزارت صمت، مدیر امور بانکی و اعتباری صندوق توسعه ملی نماینده معاونت هماهنگی و نظارت معاون اول رئیس جمهور، مدیر عامل شرکت صدرا و نمایندگان بانک های عامل منتخب شامل ملت، سپه، صادرات، پاسارگاد، صنعت، معدن و تجارت و توسعه صادرات برگزار شد.

هدفمند کردن منابع مالی در روند اعطای تسهیلات ارزی از سوی بانک های عامل بر اساس اولویت های اعلامی دبیرخانه شورای عالی صنایع دریایی کشور به عنوان مجری طرح اقتصاد مقاومتی توسعه صنایع دریایی از مصوبات مهم این جلسه بود.

همچنین در این جلسه مقرر شد بانک‌های عامل علاقمند به اعطای تسهیلات در بخش دریایی با توجه به سیاست های ابلاغی شورای عالی صنایع دریایی کشور و وزارت صنعت، معدن و تجارت انتخاب و همچنین شعب منتخب از سوی بانک های عامل معرفی شوند.

آخرین اخبار دریایی:

شکیلا لشکری

دانشجوی دکتری فیزیک دریا -  سردبیر مرین‌پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

صرفه جویی یک میلیون دلاری تعمیر نفتکش stark در ایزوایکو

د مهر 7 , 1399
مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران به تشریح تعمیراتی که روی شناور و نفتکش ها در مجموعه ایزوایکو صورت می گیرد پرداخت.
تعمیر نفتکش استارک (stark) در یارد کشتی سازی ایزوایکو

شاید برای شما جالب باشد