آتش‌سوزی یک فروند لنج تجاری در اسکله بهمن قشم

مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم گفت: یک فروند لنج باری ظهر امروز در اسکله بهمن جزیره قشم دچار آتش سوزی شد.

آتشسوزی یک فروند لنج در اسکله بهمن قشم
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مارین‌پرس، “علی اشتری” در خصوص حریق در یک فروند لنج تجاری در بندرگاه بهمن جزیره قشم اظهار داشت: ظهر امروز، یک فروند لنج تجاری از جنس چوب، به دلایل نامعلوم دچار حریق شد که بلافاصله پس از مشاهده دود، تیم اطفاء حریق اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان و آتش نشانی سازمان منطقه آزاد قشم به همراه تیم‌های اطفاء حریق محلی، به منطقه اعزام شده و از خشکی و دریا مشغول مهار آتش هستند.

اشتری اظهار داشت: عوامل بندری و دریایی به محض اعلام اضطرار در محل مستقر و لنج را از منطقه خطر جداسازی و به گوشه ای امن از حوضچه منتقل کردند.

مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم گفت: تیم های امدادی و اطفای حریق دریایی و خشکی متشکل از یک فروند یدک کش تحت عنوان خلیج فارس، شناور ناجی ۱۵ متعلق به سازمان بنادر و دریانوردی و همچنین مرکز آتش نشانی، گمرک، شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های سازمان منطقه آزاد قشم به همراه یدک کش پیلاری و چند فروند شناور همیار ناجی، به محل اعزام و در حال اطفای حریق می باشند.

اشتری عنوان کرد: حادثه مذکور خوشبختانه هیچ گونه تلفات جانی و جرحی نداشته و علت دقیق حادثه پس از اطفای کامل حریق توسط تیم بررسی سوانح اداره کل بنادر و دریانوردی استان مشخص و به اطلاع عموم خواهد رسید.

این مقام مسوول با بیان اینکه حادثه آتش سوزی هیچ گونه خللی در انجام عملیات دریایی و بندری ایجاد نکرده است اظهار داشت: عملیات اطفاء هم اکنون در منطقه ای امن از حوضچه بندر توسط تیم های اعزامی در حال انجام است.

آخرین اخبار دریایی:

احسان عسکری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کشتی‌های ۵۰ هزار تنی در بندر بوشهر پهلو می‌گیرند

د مرداد 13 , 1399
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: اجرای طرح مجتمع بندری نگین ظرفیت پهلوگیری شناورها در اسکله بندر بوشهر را تا ۵۰ هزار تن افزایش می‌دهد.
اسکله بندر بوشهر

شاید برای شما جالب باشد