بیمه ملت؛ پیشگامان بیمه‌های دریایی

در کنسرسیوم بیمه نفتکش‌ها، بیمه ملت در سال‌ 97 به عنوان لیدر بیمه‌های داخلی از سوی شرکت ملی نفتکش انتخاب شد.

کشتی و نفتکش کلاول - clavel tanker ship
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش مارین‌پرس، مدیرعامل بیمه ملت با تاکید بر این‌که شرکت بیمه ملت به لحاظ فنی نیز از پیشگامان بیمه‌های دریایی در صنعت بیمه ایران به حساب می‌آید؛ ادامه داد: در حال حاضر شرکت ملی نفتکش ایران که یکی از بزرگ‌ترین ناوگان‌های نفتکش دنیا را در اختیار دارد با همکاری گسترده کنسرسیوم بیمه‌های داخلی در حال انجام فعالیت است و هیچ‌گونه نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

صلاحی‌نژاد با اشاره به حضور موثر بیمه‌ملت در کنسرسیوم بیمه نفتکش‌ها از ابتدای تاسیس تاکنون ادامه داد: در طول سال‌های گذشته توانسته‌ایم بدون هیچ مشکل فنی و حقوقی، خدمات بیمه‌ای خود را در این زمینه ارائه و سهم خود را از خسارت‌های وارده پرداخت کنیم و بر همین اساس هم در سال‌جاری به عنوان لیدر بیمه‌های داخلی از سوی شرکت ملی نفتکش انتخاب شدیم.

وی همچنین به پرداخت خسارت کشتی سانچی به عنوان بزرگ‌ترین خسارت سال‌های اخیر در حوزه بیمه نفتکش‌ها اشاره و تصریح کرد: بیمه ملت سهم 10 درصدی از بیمه این نفتکش را بر عهده داشت و طبق قرارداد، پس از قطعی شدن میزان خسارت، نسبت به پرداخت آن اقدام کرد.

وی ابراز امیدواری کرد: صنعت بیمه در سال پیش‌ِرو با تکیه بر ظرفیت و توان متخصصان داخلی و حمایت نهاد ناظر، نیاز شرکت‌ها و صنایع ایرانی به پوشش‌های بیمه‌ای را رفع کند و پیام‌آور آرامش و امنیت برای مردم شریف ایران باشد.

آخرین اخبار دریایی:

آخرین ویدئوهای دریایی:

شکیلا لشکری

دانشجوی دکتری فیزیک دریا -  سردبیر مرین‌پرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اولین هتل جزیره هرمز در نوروز 97 افتتاح خواهد شد

ی اسفند 19 , 1397
این هتل سه ستاره در فاز نخست ظرفیت اسکان و پذیرایی 70 نفر مسافر را خواهد داشت که با افتتاح آن، شاهد تحول بزرگی در بخش زیرساخت های گردشگری جزیره هرمز و توسعه هر چه بیشتر گردشگری در این جزیره زیبای خلیج فارس خواهیم بود.
افتتاح اولین هتل سه ستاره جزیره هرمز

شاید برای شما جالب باشد